Menu

Klarstein Miro

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Żadnych wiadomości w butelce, ale na lodówce! Lodówko-zamrażarka Miro XL firmy Klarstein z matowo-czarnym frontem z podwójnymi drzwiami to nie tylko wspaniała elegancja w kuchni. Ma ona cały metr kwadratowy powierzchni dedykowanej do zapisywania.

Zostaw pozdrowienia i wiadomości dla rodziny albo uwolnij swoją kreatywność. Miro XL stanie się tablicą, po której możesz pisać białą lub kolorową kredą!Lodówko-zamrażarka Miro XL marki Klarstein urzeka nie tylko wyglądem,posiada także chłodne i mroźne wnętrze w rozmiarze XL, w którym zmieści się zaopatrzenie na weekend dla całej rodziny albo wspólnoty mieszkaniowej.

starczy otworzyć drzwi lodówki i umieścić wszystko w wyśmienitym porządku na czterech półkach z bezpiecznego szkła. Przy tak wielkiej ilości miejsca rozmieszczanie żywności idzie wyjątkowo szybko. Do dyspozycji jest całe 177 l pojemności lodówki – podzielone transparentnie na 4 półki, półkę na warzywa z niższą temperaturą, a także 4 półki na drzwiach na jajka, słoiki z dżemem i butelki z napojami.Dla osób zajmujących się zaopatrzeniem domu oraz entuzjastów głęboko mrożonych snacków lodówko-zamrażarka Miro XL producenta Klarstein ma osobną zamrażarkę o pojemności 74 l.

Tu można przechować pizzę, frytki lub gotowe posiłki dla całej rodziny. Jeżeli ktoś myśli, że taka liczba miejsca będzie kosztować, jest w błędzie: klasa efektywności energetycznej A+++ to gwarancja minimalnego zużycia energii – to nie tylko oszczędność portfela, lecz też środowiska.Chłodząca tablica pośrodku Twojej kuchni: dzięki lodówko-zamrażarce Miro XL firmy Klarstein artykuły spożywcze utrzymają świeżość lub zostaną głęboko zamrożone!

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.