Menu

Klarstein MKS-10

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 

Opis

Czarny barek Klarstein HEA-MKS-12 utrzymuje w świeżości potrawy i napoje i zapewnia,za każdym razem będziesz je miał pod ręką, w biurze, w pokoju hotelowym czy w salonie, a choćby na tarasie czy w ogrodzie. Gustowna czarna matowa powierzchnia gwarantuje urządzeniu znakomitą prezencję. Dane obowiązkowe wg EnVKV w związku z rozporządzeniem komisji UE znak handlowy dostawcy: Klarstein Nazwa i nr modelu: 10005399 Kategoria modelu urządzenia chłodniczego dla gospodarstw domowych: 2 Klasa produktywności energetycznej: A Roczne zużycie energii (AEc) w kWh/rok: 227 kWh/rok (Wartość została pozostała uzyskana na postawie przeprowadzonego 24h pomiaru zużycia energii. Faktyczne zużycie może się zmienić w zależności od ustawień wprowadzonych przez użytkownika oraz miejsca lokalizacji urządzenia.) pojemność użytkowa: 24 litrów Temperatura średnia: 8°C / 9°C (góra / dół) Zamrażarka: brak Czas wzrostu temperatury / czas składowania w sytuacji awarii w godzinach: brak produktywność zamrażania w kg/24h: brak Klasa klimatyczna: N (Urządzenie to jest asygnowane do pracy przy temperaturze otoczenia pomiędzy 16°C a 32°C.) Emisja hałasu w dB(A) re 1 pW: 32 dB(A) re1 pW Urządzenie do zabudowy: nie Urządzenie jest dedykowane jedynie do przechowywania wina.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.