Menu

Klarstein MKS-11

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny, biały, srebrny 
  • Klasa energetyczna

Opis

Mini lodówka Klarstein to tajny schowek z przyjemnie orzeźwiającą temperaturą, asygnowany do przechowywanie napojów i przekąsek. Dla minibarku nie ma obszerniejszego znaczenia, czy jest on stosowany do chłodzenia towarów spożywczych, takich jak przekąski, czekolada, jogurt i owoce czy też napojów w butelkach i puszkach. Jego wnętrze o pojemności 17 litrów spokojem przyjmie wszystko. W uporządkowanym przechowywaniu smakołyków z pewnością pomoże wyjmowana półka i przegroda na drzwiach tajnego schowka. Śladowe rozmiary mini lodówki sprawiają, że można z niej korzystać wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba, także w miejscach o ograniczonej powierzchni - w altanie, pokoju dziecięcym i młubraniowym lub pomieszczeniach o przeważnie męskim charakterze. Jej niski poziom hałasu od 38dB nie zakłóca ani ciszy nocnej, ani odbioru telewizji. Za pomocą pokrętła we wnętrzu lodówki wybiera się żądaną temperaturę chłodzenia od 4,5 do 15 ° C. W zależności od ustawienia, tajny schowek Klarstein można napełnić zgodnie z życzeniami po 1-2 godzinach, kiedy osiągnie swą temperaturę chłodzenia. Zintegrowane oświetlenie włącza się w chwili otwarcia drzwi, umożliwiając prędkie wyjęcie z minibarku potrzebenego produktu, także w przypadku braku światła w otoczeniu. Ten 50-watowy sprzęt o klasie skuteczności energetycznej A+ jest przy tym szczególnie ekonomiczny w użyciu. Dostępne kolory: biały matowy, czarny matowy (pozycja 10028011) dane obowiązkowe wg EnVKV w związku z rozporządzeniem komisji UE znak handlowy dostawcy: Klarstein Nazwa i nr modelu: 10028010, 10028011 Kategoria modelu urządzenia chłodniczego dla gospodarstw domowych: 10 Klasa efektywności energetycznej: A + Roczne zużycie energii (AEc) w kWh/rok: 84 kWh/rok (Wartość pozostała została uzyskana na postawie przeprowadzonego 24h pomiaru zużycia energii. Faktyczne zużycie może się zmienić w zależności od ustawień wprowadzonych przez użytkownika oraz miejsca lokalizacji urządzenia.) pojemność użytkowa: 17 litrów Temperatura przeciętna: 17 °C Zamrażarka: brak Czas wzrostu temperatury / czas składowania w sytuacji awarii w godzinach: brak wydajność zamrażania w kg/24h: brak Klasa klimatyczna: N (Urządzenie to jest asygnowane do pracy przy temperaturze otoczenia pomiędzy 16°C a 32°C.) Emisja hałasu w dB(A) re 1 pW: 30 dB(A) re1 pW Urządzenie do zabudowy: nie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.