Menu

Klarstein MKS-13

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna

Opis

Klarstein HEA-MKS-13 to czarny minibarek, który łączy w sobie funkcjonalność i elegancję. Dobra zabawa może dzisiaj oznaczać jeszcze możliwość zostania w łóżku albo na sofie z nieograniczonym dostępem do jedzenia i picia. Minibarek Klarstein umożliwi zrealizowanie nie tylko takich marzeń. Mini lodówka przechowuje wystarczającą liczba pożywienia i napoju, eliminując w ten sposób potrzebę zakupu konwencjonalnej lodówki. Dzięki niskiej wadze urządzenie można bez problemu ulokować w innym miejscu, takim jak: taras, barek albo po prostu tam, gdzie popyt na zimne trunki jest za każdym razem pokaźny. Urządzenie pozostało utrzymane w odcieniu matowej czerni, dzięki temu lepiej sprawdzi się w przeróżnych pomieszczeniach. Funkcjonalność i elegancki wygląd minibarku powoduje,spełni oczekiwania ono również w pokojach hotelowych czy w schroniskach młodzieżowych. Informacje obowiązkowe wg EnVKV w związku z rozporządzeniem komisji UE znak handlowy dostawcy: Klarstein Nazwa i nr modelu: 10005440 Kategoria modelu urządzenia chłodniczego dla gospodarstw domowych: 10 Klasa wydajności energetycznej: A Roczne zużycie energii (AEc) w kWh/rok: 181 kWh/rok (Wartość pozostała została uzyskana na postawie przeprowadzonego 24h pomiaru zużycia energii. Faktyczne zużycie może się zmienić w zależności od ustawień wprowadzonych poprzez użytkownika oraz miejsca lokalizacji urządzenia.) pojemność użytkowa: 32 litrów Temperatura przeciętna: 16°C Zamrażarka: brak Czas wzrostu temperatury / czas składowania w sytuacji awarii w godzinach: brak produktywność zamrażania w kg/24h: brak Klasa klimatyczna: N (Urządzenie to jest asygnowane do pracy przy temperaturze otoczenia pomiędzy 16°C a 32°C.) Emisja hałasu w dB(A) re 1 pW: 0 dB(A) re1 pW Urządzenie do zabudowy: nie Urządzenie jest asygnowane tylko do przechowywania wina.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.