Menu

Klarstein MKS-9

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna

Opis

Klarstein MKS-9 jest czarnym mini-barem, łączącym zasady savoir-vivre'u i "słodkiego życia", doprawiając je szczyptą komfortu i prawidłowego samopoczucia. Prawidłowe życie może oznaczać leniuchowanie w łóżku lub na kanapie i sięganie po napoje lub inne produkty bez konieczności wstawania. Mini-bar Klarstein wspaniale się do tego nadaje. Mini lodówka, zajmująca niedużo miejsca, zagwarantuje świeżość potrawom i napojom. Dzięki znikomej wadze, można ją z łatwością przenieść i ustawić w innym miejscu - w barze, w ogrodzie lub wszędzie tam, gdzie potrzebne są zimne napoje. Wykonanie w odcieniu matowo-czarnym lepiej odpowiada poczuciu estetyki dorosłych niżeli modele w odcieniu klinicznie białym. Dzięki ciekawemu wyglądowi, mini bar wyśmienicie nadaje się do umieszczenia w barach hotelowych, a także wytwornych zakładach gastronomicznych. Informacje obowiązkowe wg EnVKV w związku z rozporządzeniem komisji UE znak handlowy dostawcy: Klarstein Nazwa i nr modelu: 10019084, 10021697 Kategoria modelu urządzenia chłodniczego dla gospodarstw domowych: 2 Klasa produktywności energetycznej: A Roczne zużycie energii (AEc) w kWh/rok: 227 kWh/rok (Wartość została pozostała uzyskana na postawie przeprowadzonego 24h pomiaru zużycia energii. Faktyczne zużycie może się zmienić w zależności od ustawień wprowadzonych poprzez użytkownika i miejsca lokalizacji urządzenia.) objętość użytkowa: 66 litrów Temperatura przeciętna : 7 °C Zamrażarka: brak Czas wzrostu temperatury / czas składowania w sytuacji awarii w godzinach: brak wydajność zamrażania w kg/24h: brak Klasa klimatyczna: N (Urządzenie to jest przeznaczone do pracy przy temperaturze otoczenia pomiędzy 16°C a 32°C.) Emisja hałasu w dB(A) re 1 pW: 30 dB(A) re1 pW Urządzenie do zabudowy: nie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.