Menu

Klarstein Mr. Barbot

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Klarstein Mr. Barbot to stylowa i mobilna lodówka barowa, której objętość 50 litrów nieprzeciętnie sprawdza się podczas serwowania zimnych napojów na imprezach każdego rodzaju, a niewielkie jej wymiary pasują w niemalże każdym barze. Nad wyraz praktyczna jest znajdująca się na górze szklana pokrywa zezwalająca na ciągłą kontrolę całej zawartości lodówki. Pokrywa szklana może być przy tym w połowie otwarta, co usprawnia dostęp do napojów,chroni przy tym przed utratą zimna. 4 kółka i znajdujące się na górze obudowy uchwyty prędki i wydajny transport lodówki wszędzie tam, gdzie jest najszczególniej potrzebna. Po ustawienia jej w odpowiednim miejscu wystarczy zacisnąć hamulce na kółkach i już lodówka stoi z absolutną stabilnością. 4 znajdujące w dostawie kosze na napoje mogą być zawieszone na zewnątrz lub w środku lodówki, powiększając jeszcze bardziej komfort i efektywność w trakcie obsługi gości. Lodówka barowa Klarstein z jej finezyjnym designem jest dostosowana do każdej uroczystości i nawet podczas najbardziej zaganianych chwil zachowuje zimną krew. Dane obowiązkowe wg EnVKV w związku z rozporządzeniem komisji UE znak towarowy dostawcy: Klarstein Nazwa i nr modelu: 10026371 Kategoria modelu urządzenia chłodniczego dla gospodarstw domowych: 2 Klasa produktywności energetycznej: A + Roczne zużycie energii (AEc) w kWh/rok: 108kWh/rok (Wartość została została uzyskana na postawie przeprowadzonego 24h pomiaru zużycia energii. Faktyczne zużycie może się zmienić w zależności od ustawień wprowadzonych przez użytkownika, a także miejsca lokalizacji urządzenia.) objętość użytkowa (ilość standardowych butelek 0,75 litra, które mogą być przechowywane w urządzeniu): 21 butelek (objętość 50 litrów) Temperatura średnia: 12 °C Zamrażarka: brak Czas wzrostu temperatury / czas składowania w przypadku awarii w godzinach: brak skuteczność zamrażania w kg/24h: brak Klasa klimatyczna: SN, N, ST (Urządzenie to jest przeznaczone do pracy przy temperaturze otoczenia między 10°C a 38°C.) Emisja hałasu w dB(A) re 1 pW: 46 dB(A) re1 pW Urządzenie do zabudowy: nie Urządzenie jest dedykowane jedynie do przechowywania butelek.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.