Menu

Klarstein PopLife

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czerwony 

Opis

Ze stylowej lodówki na napoje PopLife 65L firmy Klarstein w stylu retro lat 50. Świeżo schłodzone smakołyki smakują stanowczo dobrze!Nieważne, czy chodzi o napoje, czy snacki: Stylowa, kompaktowa lodówka PopLife 65L skrywa zawsze w swym wnętrzu o objętości 115 l schłodzone niespodziewanki.

Na 3 regulowanych półkach kratkowych jest dostatecznie dużo miejsca na butelki, napoje albo snacki. Dzięki oszczędnemu systemowi chłodzenia lodówka jest bardzo przychylna dla środowiska i ma klasę efektywności energetycznej A+.

obszerny regulator w środku umożliwia jednostkową regulację temperatury w zakresie między 0 a 10°C. Górna lampka gwarantuje adekwatną widoczność.Podwójnie szklone drzwi nie tylko dobrze wyglądają,zapewniają w każdej chwili prędki przegląd zawartości lodówki na napoje.

Wnętrze jest przy tym utrzymane w kolorze czarnym, który eksponuje dodatkowo atrakcyjny efekt. Okrągły zarys emanuje ponadczasowym urokiem retro i czyni z lodówki dekoratywny sprzęt w każdym pomieszczeniu.funkcjonalna, o atrakcyjnym profilu i przyciągająca wzrok: lodówka retro PopLife 65L marki Klarstein.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.