Menu

Klarstein Samara l

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Klarstein Samara L to oszczędna lodówka o uniwersalnym wzornictwie, proponująca lodowatą świeżość w kuchniach drobnych i średnich gospodarstw domowych, biurach i apartamentach gościnnych. 165 litrów pojemności w lodówce i 16 litrów w zamrażarce Samara L zapewniają dużo miejsca na świeżą żywność, napoje i mrożonki.

Dzięki Smart Space Cooling lodówka zajmuje mało miejsca, mieszcząc się także w niepokaźnych kuchniach. Trzy szklane półki pomagają w utrzymaniu porządku w lodówce, wyjmowany pojemnik na warzywa typu crisper oraz trzy wielkie i dwa drobne balkoniki na drzwiach, przeznaczone na butelki, słoiki i puszki.

Żądany poziom zimna można komfortowo ustawić za pomocą regulatora temperatury we wnętrzu urządzenia. Pod względem chłodzenia Samara L o klasie A+ jest wyjątkowo ekonomiczna i przychylna dla środowiska. Prosty design nadaje lodówce innowacyjną elegancję, dzięki temu perfekcyjnie wpisuje sie ona w każdą przestrzeń kuchenną: lodówka Samara L marki Klarstein.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.