Menu

Klarstein Samara

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Samara producenta Klarstein to energooszczędna lodówka o uniwersalnej stylistyce, która zagwarantuje chłodzenie w kuchniach znikomych gospodarstw domowych, biurach i mieszkaniach dla gości. Łączna pojemność rzędu 120 l w lodówce Samara zapewnia dużo miejsca na świeże artykuły spożywcze, napoje i mrożonki. Dzięki SmartSpace Cooling potrzebuje przy tym niewiele miejsca i zmieści się także w najmniejszej kuchni: porządek w lodówce pomagają utrzymać półki ze szkła, wyjmowana półka na warzywa i trzy półki na drzwiach na butelki, słoiki i puszki. Żądany stopień chłodzenia można ustawić wygodnie regulatorem temperatury znajdującym się we wnętrzu urządzenia. Dzięki klasie produktywności energetycznej A+ jest wyjątkowo przyjazna dla środowiska i energooszczędna podczas chłodzenia. Prosta stylistyka nadaje poza tym lodówce Samara producenta Klarstein innowacyjną elegancję, która świetnie harmonizuje z każdą przestrzenią kuchenną.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.