Menu

Klarstein Scooby

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny, biały 
  • Klasa energetyczna A++ 

Opis

Lodówka Scooby firmy Klarstein schłodzi napoje do znakomitej temperatury i dzięki swoim kompaktowym wymiarom zmieści się niemal wszędzie. Coś na ochłodzenie lub odświeżenie? Żaden problem, mini lodówka Klarstein Scooby schłodzi jedzenie i napoje do orzeźwiających temperatur. Pracuje przyjemnie cicho i z naturalnym systemem EcoExcellence System, ponieważ jej system chłodzenia należy do najnowocześniejszych. Dzięki chłodzeniu kompresyjnemu bez obszerniejszego wysiłku gwarantuje przyjemne niskie temperatury, osiągając klasę wydajności energetycznej A++. Na dwóch stopniach maszyna przechowuje napoje lub produkty spożywcze, a wyjątkowo obszerna przestrzeń we drzwiach z łatwością pomieści butelki o obszerności do 2 litrów. Drobna lodówka posiada całkowitą wewnętrzną objętość 40 litrów, co zagwarantuje chłodzenie choćby w ograniczonej przestrzeni. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu i nieznacznym wymiarom lodówka Scooby może bez problemu pracować choćby w niewielkich przestrzeniach: w pokojach hotelowych, altanach, pokojach dziecięcych czy studenckich albo w pomieszczeniach dedykowanych na spotkania towarzyskie. Żądaną temperaturę chłodzenia można nastawić na 5 poziomach za pomocą pokrętła z tyłu. Specjalista w dziedzinie chłodzenia: Mini lodówka Klarstein Scooby dostarcza wychłodzone napoje i przekąski, oszczędzając miejsce i energię.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.