Menu

Klarstein Secret Cool

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny, biały, srebrny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Kompaktowe chłodzenie: dzięki minilodówce Secret Cool marki Klarstein przekąski, napoje, lekarstwa i kosmetyki są nadzwyczajnie chłodzone, nie zajmując mnóstwo miejsca, ponieważ jej kompaktowe rozmiary i cicha praca powodują,pasuje nadzwyczajnie do chłodzenia w pawilonach ogrodowych, pokojach gościnnych, pokojach imprezowych, w biurze, w kącikach do gier komputerowych albo w sypialni. Odświeżenie za każdym razem pod ręką. W środku minilodówki Secret Cool firmy Klarstein o obszerności 13 l panuje chłód rzędu 5 do 8°C przy zaledwie 58 W poboru mocy. Zagwarantuje to przemyślany termoelektryczny system chłodzenia, który dzięki klasie produktywności energetycznej A+ jest nie tylko wyjątkowo energooszczędny i naturalny, lecz także pracuje absolutnie bezgłośnie w okolicach 0 dB. Żadne buczenie nie zakłóca snu, a śródnocne, należycie schłodzone przekąski są za każdym razem pod ręką. W środku posiada się 20 charakterystycznych puszek z napojami lub 3 butelki z napojami o objętości 1 l. Można je przystosować do własnych potrzeb dzięki 10 prowadnicom oraz wyjmowanej półce szklanej. Oczywiście Secret Cool firmy Klarstein można także bezproblemowo używać jako lodówki na lekarstwa lub kosmetyki. Nieważne, czy chodzi o wrażliwe na temperaturę kosmetyki, czy lekarstwa konieczne dla życia: tu wszystko przechowasz bezpiecznie i w uporządkowany sposób. A dzięki kompaktowym wymiarom i niedużej wadze minilodówka Secret Cool producenta Klarstein może pracować wszędzie tam, gdzie niezbędne jest odpowiednie chłodzenie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.