Menu

Klarstein Silent Cool

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny, biały 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Lodówka Silent Cool producenta Klarstein zagwarantuje nieprzeciętną temperaturę serwowania napojów i zmieści się wszędzie dzięki kompaktowym wymiarom. Nic nie słyszysz? Nic dziwnego, minilodówka Silent Cool jest praktycznie bezgłośna. Pracuje nad wyraz cicho, ponieważ ma najnowszy system chłodzenia: Bezgłośna praca, termoelektryczne chłodzenie i klasa wydajności energetycznej A+. Bez problemu przechowasz w niej napoje i snacki, schładzając je do przyjemnej temperatury. W jej wnętrzu o obszerności 30 l znajdą swoje miejsce Twoje ulubione przysmaki. Dzięki jednej wyjmowanej półce, a także dwóm półkom na drzwiach lodówka Silent Cool oferuje wystarczająco dużo miejsca na śladowe przysmaki, które możesz przezroczyście poukładać. Cicha praca i śladowe wymiary minilodówki Silent Cool umożliwiają jej bezproblemowe ustawienie tam, gdzie mamy do czynienia z ograniczoną ilością miejsca: w pokojach hotelowych, altanach działkowych, pokojach dziecięcych i młodzieżowych albo w domowych piwnicach asygnowanych na imprezy. Regulator obrotowy wewnątrz zezwala na płynną regulację żądanej temperatury chłodzenia w zakresie 4,5–15°C. Stylowy ekspert chłodzenia: Lodówka Silent Cool producenta Klarstein zapewnia właściwe temperatury chłodzenia napojów i snacków przy bezgłośnej pracy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.