Menu

Klarstein Snoopy Eco

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor biały, czarny 
  • Klasa energetyczna A++ 

Opis

Snoopy Eco marki Klarstein to minimalna i zgrabna minilodówka o pojemności 45 litrów, proponująca dużo miejsca na orzeźwiające przekąski i napoje. Dzięki kompaktowym rozmiarom minilodówkę można ustawić wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w wybranym miejscu skorzystać ze schłodzonych produktów. Dzięki obudowie w profilu sześcianu minilodówka pasuje widocznie do każdego otoczenia - bez względu na to, czy jest to skromny wnętrze studencki, postępowe biuro czywygodny pomieszczenie gościnny. W środku chłodziarki znajduje się wyjmowana, ażurowa półka, która oddziela od siebie najróżniejsze napoje i przekąski; jest ona przy tym przystępna do czyszczenia. Wymaganą intensywność chłodzenia można z łatwością ustawić za pomocą regulatora na tylnym panelu. Oprócz tych wszelkich zalet, minilodówka Snoopy Eco firmy Klarstein cechuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii wynoszącym 84 kWh / rok. Poziom hałasu jest niski i wynosi zaledwie 41 dB, co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza w biurach i pokojach hotelowych. Oszczędza miejsce na zewnątrz i oferuje dużą przestrzeń we wnętrzu: Minilodówka Snoopy Eco producenta Klarstein spełni oczekiwania w każdej lokalizacji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.