Menu

Klarstein Solve

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Klasa energetyczna C+ 

Opis

Powrót do lat 80-tych: Minibar Klarstein Solve schładza alkohole i napoje do wyśmienitych temperatur serwowania, olśniewając przy tym niezwykłą konstrukcją magicznej kostki. Dzięki kompaktowym wymiarom sprawdzi się w znikomych gospodarstwach domowych, salach imprezowych, biurach i altankach!Kompaktowa, a równocześnie nad wyraz pojemna: minilodówka Klarstein Solve o obszerności użytkowej 48 litrów zagwarantuje dużo miejsca na szeroką gamę napojów orzeźwiających i alkoholi. Możesz umieścić metalową kratkę / półkę wewnątrz na dwóch rozmaitych wysokościach, dostosowując ją w ten sposób do wymagań przestrzennych. Mechaniczne pokrętło przystępne ustawienie temperatury w zakresie od 0 do 10 ° C. Lodówka Solve robi szczególne wrażenie dzięki perfekcyjnemu wzornictwu: kwadratowa pokrywa w zarysie kostki Rubika i czarne wnętrze powodują, że przyciąga wzrok, stając się ozdobą domu.dodatkowo chłodziarka do napojów Klarstein Solve jest wyjątkowo przychylna dla środowiska: jej termoelektryczny system chłodzenia działa tak ekonomicznie, że uzyskał klasę produktywności energetycznej A +. Na dodatek technika ta jest nad wyraz cicha z hałasem roboczym 39 dB, dzięki czemu genialnie nadaje się do korzystania w pokojach hotelowych albo gościnnych.Energooszczędna, kompaktowa i magicznie dobra: minilodówka Klarstein Solve.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.