Menu

Klarstein Spitzbergen Aca

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny, biały 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Chłodna i komunikatywna: przyjazna dla środowiska lodówka Klarstein Spitzbergen Aca to nie tylko wyśmienite miejsce do przechowywania świeżej żywności w niewiele znaczących gospodarstwach domowych, np. Akademikach, kawalerkach albo altankach ogrodowych, lecz także nowy typ poczty w kuchni - czy to w odniesieniu do listy zakupów, zaproszenia na wspólny posiłek w mieszkaniu studenckim czy również miłosnych wyznań!

Pomimo kompaktowych wymiarów, lodówka Klarstein Spitzbergen Aca jest naprawdę wielka pod względem przestrzeni do przechowywania: 40 litrów obszerności użytkowej gwarantuje dużo miejsca na szeroką gamę produktów spożywczych, od jogurtów i serów po mięso i warzywa.

Rzecz nad wyraz użyteczna: mrożonki, czy także frytki można przechowywać poprzez dłuższy czas w małym zamrażalniku. Szklana półka i dwie boczne przegrody na drzwiach zapewniają przechowywanie świeżej żywności w transparentny i uporządkowany sposób.

W drzwiach lodówki Spitzbergen Aca znajduje się ponadto obszerna przegroda na napoje i niewielka przegródka na jajka, dżem, masło itp. Spitzbergen Aca przykuwa wzrok i staje się ambasadorem niebanalnej sztuki dzięki drzwiom frontowym w stylu ZestfulART: po powierzchni można pisać markerami i wycierać ją jak białą tablicę.

optymalny marker do zamieszczania wszystkich ważnych danych objęty jest dostawą. To wszystko sprawia, że kuchnia zyskuje zupełnie nowy urok. Za sprawą klasy wydajności energetycznej A + lodówka jest wyjątkowo przychylna dla środowiska.

znaczny kontroler znajdujący się we wnętrzu zezwala na jednostkową, 5-stopniową regulację temperatury. Energooszczędność i korzyść dla każdego znikomego gospodarstwa domowego: lodówka Klarstein Spitzbergen Aca.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.