Menu

Klarstein Spitzbergen Uni

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny, biały 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Chłodna i komunikatywna: przyjazna dla środowiska lodówka Klarstein Spitzbergen Uni to nie tylko genialne miejsce do przechowywania świeżej żywności w śladowych gospodarstwach domowych, np. Akademikach, kawalerkach albo altankach ogrodowych, lecz także nowy wariant poczty w kuchni - czy to jesli chodzi o listy zakupów, zaproszenia na wspólny posiłek w mieszkaniu studenckim czy także miłosne wyznania!Pomimo kompaktowych wymiarów, lodówka Klarstein Spitzbergen Uni jest naprawdę duża pod względem przestrzeni do przechowywania: 90 litrów pojemności użytkowej gwarantuje dużo miejsca na szeroką gamę produktów spożywczych, od jogurtów i serów po mięso i warzywa.

Rzecz istotnie ergonomiczna:: mrożone warzywa, frytki lub pizzę można przechowywać w 10-litrowym zamrażalniku przez dłuższy czas. Dwie szklane półki, przegródka na warzywa i trzy boczne przegrody w drzwiach gwarantują porządek i klarowność.

W drzwiach lodówki Spitzbergen Uni znajduje się na dodatek wielka przegroda na napoje i nieznaczna przegródka na jajka, dżem, masło itp. Wykwintne, energooszczędne i przejrzyście czyste oświetlenie LED w środku zagwarantuje perfekcyjny podgląd przechowywanej żywności.

Spitzbergen Uni przykuwa wzrok i staje się ambasadorem interesującej sztuki dzięki przednim drzwiom w stylu ZestfulART: po powierzchni można pisać markerami i wycierać ją jak białą tablicę. Optymalny marker do zamieszczania wszelkich ważnych danych objęty jest dostawą.

To wszystko sprawia, iż kuchnia zyskuje zupełnie nowy urok.Za sprawą klasy skuteczności energetycznej A + lodówka jest wyjątkowo przyjazna dla środowiska. Obszerny kontroler znajdujący się wewnątrz zezwala na indywidualną, 5-stopniową regulację temperatury.Energooszczędność i korzyść dla każdego niewielkiego gospodarstwa domowego: lodówka Klarstein Spitzbergen Uni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.