Menu

Klarstein Springfield

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor srebrny, biały, czarny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

przyjazna dla środowiska i energooszczędna lodówka Springfield marki Klarstein to niezajmujące sporo miejsca urządzenie do przechowywania świeżych środków spożywczych, przeznaczone do niewielkich gospodarstw domowych i mieszkań singli. Pomimo jej niewielkich rozmiarów gromadzi niemało w swym wnętrzu: 112 litrów objętości użytkowej, podzielone na 3 oraz półka na warzywa to dostateczna ilość miejsca na przechowanie bogatej palety środków spożywczych od jogurtu i sera przez wędliny i mięso aż do ogórków i pomidorów. Bezstopniowy regulator obrotowy we wnętrzu pozwala na nastawienie temperatury lodówki Springfield marki Klarstein w zakresie od 0 do 10°C. Lodówka pobiera tylko 60 W energii, co plasuje ją w klasie skuteczności energetycznej A+. Jest ona także niezwykle cicha w trakcie eksploatacji (39 dB(A)). Do przechowywania środków spożywczych służą w lodówce trzy i jedna półka na warzywa, dwa stojaki na butelki oraz półka na jajka w drzwiach. Wysokość dwóch półek można regulować przez sześć szyn o rozstawie po 5 cm. W ten sposób wnętrze można zjednoczyć do wielkich i mniejszych artykułów. By lodówkę można było zbratać do konkretnego miejsca, zawiasy drzwiowe można przemontować na drugą stronę kilkoma ruchami rąk. Jej czarna obudowa nadaje lodówce Springfield producenta Klarstein stosowną elegancję, dzięki której wpasuje się bezproblemowo w każdą kuchnię. Obowiązkowe dane według rozporządzenia dotyczącego oznakowania zużycia energii w powiązaniu z Delegowanym Zarządzeniem (UE) nr 1060/2010 Komisji: znak handlowy dostawcy: Klarstein Oznaczenie modelu dostawy: 10029333 Kategoria modelu urządzenia chłodzącego do gospodarstw domowych: 1 (lodówka z jedną lub kilkoma półkami na świeże artykuły spożywcze) Klasa wydajności energetycznej: A+ Roczne zużycie energii (AEc) w kWh/rok: 109 kWh / rok (zużycie energii w kWh/rok na podstawie wyników testu normatywnego przez 24h. Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu użytkowania i od lokalizacji urządzenia). Pojemność użytkowa półki na świeże artykuły spożywcze: 112 litrów Temperatura obliczeniowa półki na świeże artykuły spożywcze: 0 do 10°C Odszranianie: odpada; urządzenie bez systemu odszraniania Czas wzrostu temperatury / czas składowania w sytuacji awarii w godzinach: odpada skuteczność zamrażania w kg/24h: odpada Klasa klimatyczna: N (Urządzenie to jest asygnowane do pracy przy temperaturze otoczenia pomiędzy 16°C a 32°C.) Emisja hałasu w dB(A) re 1 pW: 39 dB(A) re1 pW Urządzenie do zabudowy: Nie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.