Menu

LG GBB60PZDZS

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Wysokość 201 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 66 cm
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność chłodziarki netto 250 l
  • Pojemność zamrażarki netto 93 l
  • Ilość agregatów
  • Poziom hałasu 37 dB

Opis

Oszczędność energii dzięki sprężarce liniowej Inverter Linear Compressor
Sprężarka liniowa Inverter Linear Compressor firmy LG zrewolucjonizowała lodówki, gwarantując oszczędność energii na poziomie choćby 32%, najwyższą solidność i optymalną kontrolę temperatury, co przedłuża świeżość pożywienia.

Świeżość NatureFRESH

technika NatureFRESH firmy LG obejmuje trzy funkcje, które przedłużają solidność pożywienia: FRESH Balancer, FRESH Converter i NatureFRESH Cooling.

NatureFRESH Cooling
System NatureFRESH Cooling firmy LG zapewnia obieg chłodnego powietrza poprzez kilka otworów wentylacyjnych, co skutkuje bardziej równomiernym chłodzeniem wnętrza lodówki. Obieg zimnego powietrza lepszy nawet o 76% w przypadku półautomatycznych systemów odmrażających.

Moist Balance Crisper™
Nadmiar wilgoci paruje z żywności i skrapla się na kratce, zamiast posiadać się wokół jedzenia — w ten sposób w pojemniku utrzymywany jest adekwatny poziom wilgotności.

Najwyższa wygoda w kuchni
producent LG zmieniła układ wnętrza lodówki, co zapewnia więcej przestrzeni i usprawnia dostęp do produktów. Świeże komponenty wyposażenia to między innymi pełna składana półka, nieprzeciętny stojak na wino, a także zwiększona strefa zamrażarki.

świetny stojak na wino
W odpowiedzi na świeże europejskie trendy, zgodnie z którymi wino chłodzi się w lodówce, firma LG przeprojektowała stojak na wino, który gromadzi teraz równocześnie choćby pięć butelek.

powiększona strefa zamrażarki
marka LG powiększyła jedną z szuflad zamrażarki, aby zapewnić więcej miejsca na przechowywanie znacznych artykułów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Julita - Wystawiona miesiąc temu
Lodówka w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest pakowna, dużo możliwość aranżacji zapchania lodówki :) Jak dla mnie jest cicha, na pewno dużo cichsza od poprzedniej lodówki. No i wygląda rewelacyjnie. Polecam!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.