Menu

LG GBB72NSDZN

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Telewizory i rozrywka Smartfony Pralki Lodówki Promocje GBB72NSDZN Główne atrybuty LINEARCooling™ DoorCooling+™ FRESHBalancer™ FRESHConverter™ Inwerterowa sprężarka liniowa SmartThinQ™ Dłużej zachowaj świeżość jedzenia Inwerterowa sprężarka liniowa LG pomaga dłużej utrzymać świeży wygląd i smak produktów, obniżając wahania temperatury.

24 godziny równomiernego chłodzenia precyzyjna kontrola temperatury. Do 32%* szybsze i równomierne chłodzenie Otwory wentylacyjne z przodu lodówki pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę do zapewnienia świeżości żywności.

Optymalizacja wilgotności FRESHBalancer™ zachowuje wilgoć na bezpiecznym poziomie, a ruchome kontrolery utrzymują stosowną wilgotność dla owoców i warzyw, w zależności od ustawionego trybu. Wybierz słuszną temperaturę wg typu żywności FRESHConverter™ utrzymuje rewelacyjne warunki dla mięsa, ryb i warzyw.

10-letnia gwarancja na sprężarkę liniową Dzięki progresywnej technice LG inwerterowa sprężarka liniowa LG jest cichsza tradycyjne sprężarki. Zapewnia ponadto większą energooszczędność, a także wyższą niezawodność i wytrzymałość, potwierdzoną 10-letnią* gwarancją na sprężarkę (części).

Absolutna wygoda w Twojej kuchni Półka na wino i 2-częściowa składana półka upraszczają porządkowanie produktów. Ułatwia przechowywanie wielkich i wysokich produktów 2-częściowa składana półka mieści produkty dowolnej wielkości, w tym duże i wysokie.

mieści 5 butelek wina Półka na wino jest niezbędna dla wielu klientów. Półka na wino premium gromadzi 5 butelek. Zdalnie zmieniaj ustawienia lodówki przy pomocy kompatybilnego smartfona i aplikacji LG SmartThinQ™ możesz zdalnie przypasowywać ustawienia temperatury lodówki do wszystkich przechowywanych w niej produktów*.

wyszukany i praktyczny minimalizm Nowa lodówka z zamrażarką u dołu stanowi uosobienie rewelacyjnego stylu i funkcjonalności. Jej ascetyczny design zagwarantuje maksymalną elegancję i wygodę. Dzisiaj możesz cieszyć się w swej kuchni zarówno praktycznością jak i luksusem....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.