Menu

LG GMD916SBHZ

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Klasa energetyczna A++ 

Opis

GMD916SBHZ Główne właściwości duża pojemność Nowy system Door-in-Door™ Filtr Pure n Fresh Multi Air Flow ŁATWIEJSZY DOSTĘP do 600 litrów MEGAPOJEMNOŚCI 600 litrów megapojemności lepszą organizację i mądrzejsze przechowywanie żywności w lodówce.

Możesz do niej włożyć wszystko, czego potrzebujesz. Nowa wersja rozwiązania Door-in-Door™ Funkcja Door-in-Door™ ułatwia dostęp do napojów i przekąsek. Dzięki innowacyjnej wąskiej ramie rozwiązania Door-in-Door™ zyskujesz o 9% więcej miejsca we wnętrzu i uzupełniające półki — kolejny sposób na organizację przechowywania.

Straty zimnego powietrza są mniejsze choćby o 46,5%*. Technika Multi Air Flow Liczne kanały rozprowadzają chłodne powietrze do każdego zakątka lodówki, zapewniając, iż każdy artykuł zostanie stosownie schłodzony.

FRESH Balancer Zapewnienie adekwatnego poziomu wilgotności to klucz do zachowania świeżości owoców i warzyw w lodówce. Szuflada FRESH Balancer marki LG jest wyekwipowana w prosty przełącznik, który reguluje adekwatną wilgotność przechowywania owoców i warzyw, co przedłuża ich świeżość.

Filtr Pure N Fresh nieszablonowy system oczyszczania powietrza minimalizuje aromaty wewnątrz lodówki. Dezodoryzator węglowy z wentylatorem energicznie wymusza przepływ powietrza poprzez filtr i wysyła je z powrotem przewodami Fresh Shower przez trzy stopnie półek.

Opracowana przez markę LG wyjątkowa sprężarka liniowa z inwerterem ma zamiast tradycyjnego napędu progresywno-zwrotnego tłoków napęd liniowy. Dzięki czemu tarcie wewnętrzne jest mniejsze, co gwarantuje zużycie energii niższe nawet o 32%.

Sprężarka liniowa z inwerterem firmy LG jest objęta 10-letnią gwarancją. ŁATWIEJSZY DOSTĘP do 600 litrów MEGAPOJEMNOŚCI 600 litrów megapojemności ulepszoną organizację i mądrzejsze przechowywanie żywności w lodówce.

Możesz do niej włożyć wszystko, czego Ci potrzeba. Nowa wersja rozwiązania Door-in-Door™ Funkcja Door-in-Door™ ułatwia dostęp do napojów i przekąsek. Dzięki innowacyjnej wąskiej ramie rozwiązania Door-in-Door™ zyskujesz o 9% więcej miejsca we wnętrzu i dodatkowe półki — kolejny sposób na organizację przechowywania.

Straty zimnego powietrza są mniejsze nawet o 46,5%*. Technologia Multi Air Flow Liczne kanały rozprowadzają chłodne powietrze do każdego zakątka lodówki, gwarantując, że każdy artykuł zostanie adekwatnie schłodzony.

FRESH Balancer Zapewnienie odpowiedniego poziomu wilgotności to klucz do zachowania świeżości owoców i warzyw w lodówce. Szuflada FRESH Balancer firmy LG jest wyekwipowana w prosty przełącznik, który reguluje słuszną wilgotność przechowywania owoców i warzyw, co przedłuża ich świeżość.

Filtr Pure N Fresh wyjątkowy system oczyszczania powietrza minimalizuje zapachy we wnętrzu lodówki. Dezodoryzator węglowy z wentylatorem dynamicznie wymusza przepływ powietrza poprzez filtr i wysyła je z powrotem przewodami Fresh Shower przez trzy stopnie półek.

Opracowana poprzez producenta LG wy...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.