Menu

LG GSB760PZXZ

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Kolor srebrny 
  • Wysokość 179 cm
  • Szerokość 91 cm
  • Głębokość 73 cm
  • Klasa energetyczna C++ 
  • Pojemność chłodziarki netto 406 l
  • Pojemność zamrażarki netto 220 l

Opis

ŁATWIEJSZY DOSTĘP do 600 litrów MEGAPOJEMNOŚCI

600 litrów megapojemności lepszą organizację i mądrzejsze przechowywanie żywności w lodówce. Możesz do niej włożyć wszystko, czego Ci trzeba.

Moist Balance Crisper™

Nadmiar wilgoci paruje z żywności i skrapla się na kratce, zamiast gromadzić się wokół jedzenia — w ten sposób w pojemniku utrzymywany jest trafny poziom wilgotności.

Opracowana poprzez firmę LG nieszablonowa sprężarka liniowa z inwerterem ma zamiast konwencjonalnego napędu nowoczesno-zwrotnego tłoków napęd liniowy. Dzięki czemu tarcie wewnętrzne jest mniejsze, co zagwarantuje zużycie energii niższe choćby o 32%. Sprężarka liniowa z inwerterem firmy LG jest objęta 10-letnią gwarancją.

Smart ThinQ™

producent LG stworzyła technikę Smart Diagnosis™, żeby pomóc swoim klientom w szybkim diagnozowaniu i rozwiązywaniu wielu problemów z lodówką. Ta nowa aplikacja nie tylko pomaga w rozwiązywaniu problemów,także w sprawdzaniu stanu urządzenia oraz ponadto dostarcza ogólnych wskazówek.

produkt
firma
Kod producenta
GSB760PZXZ
EAN
6934585683249
informacje podstawowe
srebrny
Side by Side
Funkcje Zużycie energii objętość Chłodziarka
Chłodziarka - zastosowane technologie
Balkonik na drzwiach x4
Zamrażarka technologiczne wymiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Opis:
Planowanie naprawy domowejWyślij formularz naprawy online i zamów serwis do swego domu albo biuraZaloguj się do swojego konta, żeby zgłosić naprawę albo instalację swojego zarejestrowanego towaru.Naprawa domowa dedykowana jest dla wielkich sprzętów AGD (takich jak pralki albo lodówki), telewizorów powyżej 32', monitorów powyżej 30' oraz niektórych modeli kin domowych.Jeżeli kupiłeś(-łaś) jedną z naszych lodówek, nasz serwis pomoże Ci ją darmowo podłączyć w Twoim domu.Aby skorzystać z usług serwisowych dla innych naszych maszyn, wybierz LG Express.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.