Menu

LG GSM860BMAV

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Lodówko-zamrażarka LG Door-in-Door GSM860BMAV ŁATWIEJSZY DOSTĘP do 600 litrów MEGAPOJEMNOŚCI 600 litrów megapojemności udoskonaloną organizację i mądrzejsze przechowywanie żywności w lodówce. Możesz do niej włożyć wszystko, czego Ci trzeba.

Moist Balance Crisper™ Nadmiar wilgoci paruje z żywności i skrapla się na kratce, zamiast gromadzić się wokół jedzenia — w ten sposób w pojemniku utrzymywany jest adekwatny poziom wilgotności. Filtr Pure N Fresh nieszablonowy system oczyszczania powietrza minimalizuje zapachy we wnętrzu lodówki.

Dezodoryzator węglowy z wentylatorem aktywnie wymusza przepływ powietrza przez filtr i wysyła je z powrotem przewodami Fresh Shower poprzez trzy poziomy półek. Opracowana poprzez firmę LG unikatowa sprężarka liniowa z inwerterem ma zamiast konwencjonalnego napędu progresywno-zwrotnego tłoków napęd liniowy.

dzięki czemu tarcie wewnętrzne jest mniejsze, co zapewnia zużycie energii niższe choćby o 32%. Smart ThinQ™ producent LG stworzyła technologię Smart Diagnosis™, by pomóc swoim klientom w prędkim diagnozowaniu i rozwiązywaniu wielu problemów z lodówką.

Ta nowa aplikacja nie tylko pomaga w rozwiązywaniu problemów,jeszcze w sprawdzaniu stanu urządzenia oraz ponadto dostarcza ogólnych wskazówek. Ogólne dopełniające drzwi - TAK Chłodzenie - Total No Frost System: - Multi Air Flow Kompresor Liniowy - TAK Sterowanie: - Elektroniczne (7 czujników) wyświetlacz - Dotykowy LED, biały Otwieranie drzwi - Poziome uchwyty Alarm otwartych drzwi - Tak Inteligentna Diagnostyka - TAK Chłodziarka Półki: - 4 szkło hartowane Filtr Pure N Fresh - TAK Szuflady: - 2 Moist Balance Crisper - Tak Miejsce na przekąski - TAK Pełna półka na wino - Tak Oświetlenie LED - Tak Zamrażarka Szuflady: - 2 Zdolność zamrażania: - 12 kg/24h Autonomia: - 10 godziny Kostkarka: - Nie prędkie mrożenie - Tak kolor Kolor - Black glass właściwości techniczne rozmiary: towar - 912 * 1790 * 715 mm (SxWxG) opakowanie - 968 * 1850 * 770 mm Masa (netto/brutto): - 129/139kg pojemność netto: - 618L (399L/219L) Zużycie energii: - 419 kWh/rok Poziom hałasu: - 39 dBa Klasa sprawności energetycznej (skala od A+++ do D) - A+++-30%

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.