Menu

Liebherr CBNef 5715

Cechy produktu

  • Producent Liebherr 

Opis

Charakterystyka
Linia BluPerformance

Jeszcze bardziej pojemne, ekonomiczne, energooszczędne, skuteczne, ciche, instynktowne i wyjątkowo interesujące: urządzenia z linii BluPerformance wytyczają nowy kierunek i standardy w dziedzinie chłodzenia i mrożenia.

Komora BioFresh

W urządzeniach z technologią BioFresh żywność zachowuje cenne witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej aniżeli w klasycznej chłodziarce. Zaawansowana technika umożliwia utrzymanie temperatury na poziomie nieznacznie przekraczającym 0°C.

technologia NoFrost

W urządzeniach Liebherr z technologią NoFrost wentylator ekspresowo mrozi żywność bez generowania szronu. Dzięki temu można ją bezpiecznie przechowywać przez długi czas. Za sprawą technice NoFrost w komorze zamrażarki nie osadza się lód, dzięki czemu jest w niej więcej dostępnej przestrzeni.

technologia DuoCooling

W chłodziarko-zamrażarkach zaopatrzonych w technologię DuoCooling z dwoma niezależnymi obiegami chłodniczymi temperaturę w komorach chłodzenia i mrożenia można ustawiać indywidualnie. Pomiędzy komorami nie dochodzi do zamiany powietrza, co uniemożliwia przenoszeniu się zapachów i wysychaniu produktów.

wyświetlacz dotykowy 2,4"

zaimplementowany za drzwiami urządzenia kolorowy ekran dotykowy 2,4" o wysokiej rozdzielczości i wysokim kontraście pozwala na staranne ustawienie temperatury.

Szuflady BioFresh na teleskopowych szynach

Szuflady BioFresh umieszczone są na płynnie wysuwanych szynach teleskopowych i łatwo je wyjąć, gdy drzwi są otwarte pod kątem 90°.

Wyposażenie GlassLine

standardowe wyposażenie wnętrza GlassLine jest wyrazem jakości wykonania i wykończenia. Półki wykonano ze szkła bezpiecznego. Dzielona półka, której komponenty można wsunąć jeden pod drugi, jest wyjątkowo wszechstronna i można ją umieścić na dowolnej wysokości.

Uchwyt z zaimplementowanym mechanizmem otwierającym

potężne i bezusterkowe uchwyty najwyższej klasy są eleganckie i mają wbudowany mechanizm otwierający, który nietrudne i bezproblemowe otwieranie urządzenia.

Oświetlenie LED

zaimplementowane w suficie wysokiej klasy diody LED elegancko i przytulnie oświetlają komorę chłodzenia. Ładnie zaprojektowana, niezajmująca mnóstwo miejsca pokrywa oświetlenia jest umieszczona centralnie, dzięki temu wnętrze jest równomiernie i przyjemnie oświetlone.

technologia PowerCooling

Za sprawą wyjątkowo skutecznej technice PowerCooling świeżo umieszczone produkty są prędko schładzane, a w całym wnętrzu panuje taka sama temperatura. Wbudowany w wentylator filtr FreshAir z węglem aktywowanym oczyszcza powietrze obiegowe i prędko pochłania zapachy.

technika SmartDevice

Urządzenia Liebherr opatrzone logo SmartDevice można zespoić z modułem SmartDeviceBox. Ta technologia zezwala na połączenie urządzenia z innymi usługami oraz jego zdalną obsługę za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego. Moduł SmartDeviceBox jest dostępny jako akcesorium. SmartDeviceBox jest charakterystycznym elementem wyposażenia w urządzeniach, które w nazwie modelu mają literę, np. Kbi 4350.

powłoka SmartSteel

powłoka SmartSteel zasadniczo redukuje liczba widocznych odcisków palców na obudowie. Za sprawą najwyższej klasy wykończenia stali szlachetnej – powłoki SmartSteel – powierzchnie są nieskomplikowane w czyszczeniu i istotnie bardziej odporne na zadrapania.

Funkcja SuperCool

Za sprawą funkcji SuperCool w urządzeniu wytwarzają się rezerwy zimna, dzięki temu świeżo włożone produkty można momentalnie schłodzić. Zmiana z temperatury +2°C na normalny tryb chłodzenia następuje po upływie określonego czasu lub zależnie od ilości włożonych produktów, co pomaga zmniejszyć zużycie energii.

Funkcja SuperFrost

Za sprawą funkcji SuperFrost w urządzeniu budujeją się rezerwy zimna, dzięki czemu świeżo włożone produkty można szybko zamrozić, co pozwala zachować ich cenne witaminy. Zmiana z temperatury -32°C na normalny tryb mrożenia następuje po upływie określonego czasu albo zależnie od ilości włożonych produktów, co pomaga zniżyć zużycie energii.

Uszczelka w drzwiach

Wymienna uszczelka w drzwiach zagwarantuje higienę i pozwala na bezpieczne przechowywanie żywności. Jest dobrana do koloru drzwi lub wnętrza urządzenia. Można ją z łatwością wymienić, zamontować i wyczyścić.

System VarioSpace

Szuflady w zamrażarce i półki z hartowanego szkła można z łatwością wyjąć. VarioSpace – wygodne przechowywanie większych produktów.

informacje technologiczne
Ogólne dane o produkcie Moc wyjściowa i zużycie energii rozmiary i masa Panel sterowania i funkcje Komora chłodzenia Komora mrożenia Design i materiały Ustawienia i instalacja

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.