Menu

Liebherr CBNES 5778

Cechy produktu

  • Producent Liebherr 
  • Klasa energetyczna A+++ 

Opis

Jeszcze bardziej pojemne, ekonomiczne, energooszczędne, sprawne, ciche, intuicyjne i wyjątkowo interesujące: urządzenia z linii BluPerformance wytyczają nowy kierunek i standardy w dziedzinie chłodzenia i mrożenia.

Świeża, zdrowa żywność to naturalne źródło wszystkich części odżywczych, jakich potrzebuje Twój organizm. Przechowuj produkty bogate w witaminy i minerały w stosownej temperaturze i wilgotności, które gwarantuje nasza zastrzeżona technika BioFresh.

Za jej sprawą owoce, warzywa, mięso, ryby i nabiał zachowują świeżość na dłużej w porównaniu do konwencjonalnej technologii chłodzenia. W urządzeniach Liebherr z technologią NoFrost wentylator błyskawicznie mrozi żywność bez generowania szronu.

dzięki czemu można ją bezpiecznie przechowywać poprzez długi czas. Za sprawą technice NoFrost w komorze zamrażarki nie osadza się lód, dzięki czemu jest w niej więcej przystępnej przestrzeni. W chłodziarko-zamrażarkach zaopatrzonych w technologię DuoCooling z dwoma niezależnymi obiegami chłodniczymi temperaturę w komorach chłodzenia i mrożenia można ustawiać indywidualnie.

pomiędzy komorami nie dochodzi do zamiany powietrza, co zapobiega przenoszeniu się zapachów i wysychaniu produktów. Warstwa SmartSteel zasadniczo ogranicza liczba widocznych odcisków palców na powierzchni obudowy i upraszcza jej czyszczenie.

wbudowany w drzwi urządzenia instynktowny 7-calowy ekran TFT o wysokim kontraście zezwala na zdefiniowanie jednostkowych ustawień. Za sprawą przystępnych programów urządzenia można dopasować do indywidualnych potrzeb, gwarantując przechowywanej żywności słuszne warunki....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.