Menu

Liebherr CBNes 6256

Cechy produktu

 • Producent Liebherr 
 • Rodzaj z zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołu 
 • Wysokość 203 cm
 • Szerokość 75 cm
 • Głębokość 60 cm
 • Klasa energetyczna A+ 
 • Pojemność chłodziarki netto 364 l
 • Pojemność zamrażarki netto 116 l
 • Rozmrażanie zamrażarki automatyczne 
 • Zdolność zamrażania 10 kg/24h
 • Ilość agregatów
 • Poziom hałasu 42 dB
 • Sterowanie elektroniczne 
 • Obustronny montaż drzwi tak 
 • Roczne zużycie energii 434 kWh/rok

Opis

Klasa skuteczności energetycznej A++
Szuflady BioFresh nieprzeciętny klimat dla niezwykle długiej świeżości. W temperaturze nieco powyżej 0C i przy idealnej wilgotności powietrza warzywa i owoce, mięso, ryby oraz produkty mleczne zachowują witaminy, subtelny zapach i apetyczny wygląd istotnie dłużej aniżeli w tradycyjnej chłodziarce.
technologia Liebherr NoFrost gwarantuje fachową jakość chłodzenia oraz gwarantuje długotrwałą świeżość produktów. Produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki czemu w zamrażarce nie formuje się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. NoFrost oznacza: nigdy więcej uciążliwego rozmrażania.
automatyczna kostkarka do lodu IceMaker dostarcza idealnych kostek lodu na każdą okazję – do 1,5 kg na dobę – w zależności od modelu. Niezależnie czy masz ochotę na jednego drinka czy urządzasz znaczne przyjęcie, dwie szuflady dostarczą Ci tyle kostek lodu ile Ci potrzeba. Dzięki profesjonalnemu mechanizmowi dystrybucji TwistTray – kostki lodu nie zlepiają się ze sobą oraz posiadają jednakowy i interesujący kształt. Co więcej, istnieje możliwość ustawienia wielkości kostek lodu.
Dzięki dwóm oddzielnie regulowanym obiegom chłodniczym DuoCooling, temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można ustawić całkowicie niezależnie od siebie. Pomiędzy obiema komorami nie dochodzi do podmiany powietrza, co zapobiega przenoszeniu się zapachów i wysychaniu towarów.
Urządzenie z systemem HomeDialogReady można zintegrować w sieć za pomocą dodatkowych akcesoriów i sterować nim przez ekran innego urządzenia Liebherr z systemem HomeDialog.
postępowe oświetlenie LED jest stanowczo przyjemne dla oka i w równomierny sposób oświetla wnętrze urządzenia. Modele BioFresh Premium wyposażone pozostały w dwie zintegrowane kolumny oświetleniowe znajdujące się po bokach chłodziarki, z których każda posiada liczne diody LED. Satynowe osłony kolumn oświetleniowych budujeją klimatyczny i wytworny nastrój. W modelach Premium znajduje się jednostronna kolumna LED, z kolei urządzenia Comfort posiadają centralne oświetlenie LED, które odpowiednio oświetla wnętrze chłodziarki. W wybranych modelach diody LED oświetlają także zawartość zamrażarki, szuflad BioFresh czy także pojemników na owoce i warzywa.
SoftSystem to innowacja zapewniająca jeszcze większą wygodę i bezpieczeństwo. Zaimplementowany w drzwiach urządzenia mechanizm tłumi ruch, a także pozwala na subtelne zamknięcie drzwi, choćby przy ich pełnym załadowaniu produktami. Drzwi zamykają się automatycznie od kąta otwarcia wynoszącego ok. 30.
TelescopicRails to system umożliwiający płynne wysuwania szuflad zamocowanych na wysokiej jakości szynach teleskopowych. Nawet gdy szuflady są wypełnione ciężkimi produktami, można je prosto wsuwać i wysuwać.
samoczynna funkcja SuperFrost sprawia, iż zamrażanie staje się proste i energooszczędne. Po włączeniu SuperFrost, temperatura w zamrażarce prędko spada do -32 C tworząc w ten sposób wielką rezerwę zimna, pozwalającą zamrozić produkty i zachować ich cenne witaminy. Po zakończeniu cyklu mrożenia (maksymalnie po 65 godzinach) funkcja SuperFrost przestawi zamrażarkę na normalny, energooszczędny tryb pracy.
właściwości technologicznE:
rodzaj urządzenia:
chłodziarko-zamrażarka French Door
Klasa sprawności energetycznej:
A++
Zużycie energii w ciągu 365 dni (kWh):
325
Zużycie energii w ciągu 24h (kWh):
0.89
Wysokość (cm):
203.9
Szerokość (cm):
91
Głębokość (cm):
61.5
objętość całkowita urządzenia (litry):
585
objętość pełna części chłodzącej (litry):
402
objętość pełna części mrożącej (litry):
183
pojemność całkowita BioFresh (litry):
73
pojemność użytkowa urządzenia (litry):
480
pojemność użytkowa części chłodzącej (litry):
364
objętość użytkowa BioFresh (litry):
69
kolor drzwi:
Stal szlachetna
Drzwi:
stal szlachetna
Ściany boczne:
stal szlachetna
Tłumione zamykanie drzwi SoftSystem:
TAK
dostosowywane obiegi chłodnicze:
2
Strefy temperatur:
3
Sterowanie:
elektroniczne
Złącze:
HomeDialog-ready
Czas przechowywania w sytuacji awarii (h):
51
Zdolność zamrażania w ciągu 24 godz (kg):
11
Klasa klimatyczna:
SN-T
Poziom szumu dB (A):
44
Napięcie (V):
220-240
Prąd znamionowy (A):
1.5
Metoda odszraniania chłodziarki:
automatyczna
Oświetlenie w chłodziarce:
LED
BioFresh:
TAK
liczba szuflad BioFresh:
2
Oświetlenie w komorze BioFresh:
LED
TelescopicRails:
TAK
Półka na butelki:
wielofunkcyjna
wariant półek na drzwiach:
Permium
NoFrost:
TAK
Metoda odszraniania zamrażarki:
automatyczna
Oświetlenie w zamrażarce:
LED
IceMaker:
przyłącze na wodę 3/4
Wytwarzanie kostek lodu / 24 h (kg):
1
Maksymalny zapas kostek lodu (kg):
3

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.