Menu

Liebherr SBSbs 8673

Cechy produktu

  • Producent Liebherr 

Opis

Charakterystyka
Linia BluPerformance

Jeszcze bardziej pojemne, ekonomiczne, energooszczędne, skuteczne, ciche, intuicyjne i wyjątkowo niebanalne: urządzenia z linii BluPerformance wytyczają nowy kierunek i standardy w dziedzinie chłodzenia i mrożenia.

Komora BioFresh

W urządzeniach z technologią BioFresh żywność zachowuje cenne witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niżeli w konwencjonalnej chłodziarce. Progresywna technologia umożliwia utrzymanie temperatury na poziomie nieznacznie przekraczającym 0°C.

Kostkarka IceMaker z przyłączem na wodę

Za sprawą kostkarki IceMaker z własnym przyłączem do sieci, która automatycznie uzupełnia zapas kostek lodu, przygotujesz się na każdą okazję.

Uchwyt z zastosowanym mechanizmem otwierającym

potężne i niezawodne uchwyty najwyższej klasy są eleganckie i mają wbudowany mechanizm otwierający, który nieskomplikowane i bezproblemowe otwieranie urządzenia.

technologia PowerCooling

Za sprawą bardzo sprawnej technice PowerCooling świeżo umieszczone produkty są szybko schładzane, a w całym wnętrzu panuje taka sama temperatura. Wbudowany w wentylator filtr FreshAir z węglem aktywowanym oczyszcza powietrze obiegowe i ekspresowo pochłania zapachy.

technika SmartDevice

Urządzenia Liebherr opatrzone logo SmartDevice można skonsolidować z modułem SmartDeviceBox. Ta technologia umożliwia połączenie urządzenia z innymi usługami, a także jego zdalną obsługę przy pomocy komputera lub urządzenia mobilnego. Moduł SmartDeviceBox jest dostępny jako akcesorium. SmartDeviceBox jest typowym elementem wyposażenia w urządzeniach, które w nazwie modelu posiadają literę, np. Kbi 4350.

powłoka SmartSteel

warstwa SmartSteel znacząco redukuje ilość widocznych odcisków palców na obudowie. Za sprawą najwyższej klasy wykończenia stali szlachetnej – powłoki SmartSteel – powierzchnie są proste w czyszczeniu i pokaźnie bardziej wytrzymałe na zadrapania.

Mechanizm SoftSystem

wbudowany w drzwi mechanizm zamykający SoftSystem spowalnia ich ruch i delikatnie je zamyka nawet przy pełnym obciążeniu półek. Pozwala na delikatne zamykanie drzwi chłodziarki i uniemożliwia wypadaniu produktów przechowywanych na drzwiach.

technologia SoftTelescopic

Szuflady BioFresh są umieszczone na teleskopowych szynach wyprodukowanych w technice SoftTelescopic: jest to komfortowy system delikatnego, samoczynnego domykania szuflad, dzięki któremu korzystanie z nich jest nieskomplikowane i bezpieczne.

Funkcja SuperCool

Za sprawą funkcji SuperCool w urządzeniu wytwarzają się rezerwy zimna, dzięki temu świeżo włożone produkty można błyskawicznie schłodzić. Zmiana z temperatury +2°C na normalny tryb chłodzenia następuje po upływie określonego czasu albo zależnie od ilości włożonych produktów, co pomaga ograniczyć zużycie energii.

Funkcja SuperFrost

Za sprawą funkcji SuperFrost w urządzeniu generujeją się rezerwy zimna, dzięki temu świeżo włożone produkty można momentalnie zamrozić, co pozwala zachować ich cenne witaminy. Zmiana z temperatury -32°C na normalny tryb mrożenia następuje po upływie określonego czasu lub zależnie od ilości włożonych produktów, co pomaga zniżyć zużycie energii.

Uszczelka w drzwiach

Wymienna uszczelka w drzwiach zapewnia higienę i pozwala na bezpieczne przechowywanie żywności. Jest dobrana do koloru drzwi lub wnętrza urządzenia. Można ją z łatwością wymienić, zamontować i wyczyścić.

Uniwersalna półka na butelki

Uniwersalna półka na butelki to progresywne wyposażenie wszystkich maszyn z linii Premium z technologią BioFresh. Można ją umieścić nad szklaną półką albo pod nią, w zależności od jednostkowych potrzeb.

Szuflada VarioSafe

ergonomiczna szuflada VarioSafe ułatwia przegląd i organizację mniejszych produktów i genialnie nadaje się do przechowywania torebek, pudełek i słoików. Szufladę VarioSafe można także umieścić niżej, by wstawić do niej więcej produktów lub wyższe produkty.

System VarioSpace

Szuflady w zamrażarce i półki z hartowanego szkła można łatwo wyjąć. VarioSpace – wygodne przechowywanie pokaźniejszych produktów.

informacje techniczne
Ogólne dane o produkcie Moc wyjściowa i zużycie energii wymiary i masa Panel sterowania i funkcje Komora chłodzenia Komora mrożenia Design i materiały Ustawienia i instalacja

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.