Menu

Liebherr SBSef 7242

Cechy produktu

  • Producent Liebherr 

Opis

technika NoFrost Urządzenia Liebherr z technologią NoFrost to zaawansowane rozwiązania zapewniające długofalową świeżość. Za sprawą cyrkulacji zimnego powietrza żywność zostaje zamrożona, a wilgoć jest odprowadzona na zewnątrz. Dzięki temu ani w zamrażarce, ani na przechowywanej żywności nie osadza się lód. Technika NoFrost likwiduje potrzebę rozmrażania maszyn. Samoczynna funkcja SuperFrost Przyspiesza mrożenie żywności i oszczędza energię przez prędkie obniżenie temperatury do -32°C. Tym samym generuje warunki sprzyjające zachowaniu wszystkich witamin. Gdy jedynie żywność zostanie w całości zamrożona (albo po maksymalnie 65 godzinach), funkcja SuperFrost automatycznie przełącza się z powrotem w normalny tryb pracy, oszczędzając tym samym energię. Alarm drzwi Akustyczny alarm drzwi uruchamia się w przypadku, gdy drzwi zostaną otwarte na dłużej niż 60 sekund,bronić przechowywaną żywność. System VarioSpace Wszystkie urządzenia z technologiami NoFrost i SmartFrost są wyekwipowane w szuflady, pod którymi znajdują się proste do wyjęcia szklane półki. W ten sposób formuje się VarioSpace – funkcjonalne rozwiązanie, które gwarantuje dodatkową przestrzeń na pokaźniejsze produkty. Technologia DuoCooling W chłodziarko-zamrażarkach zaopatrzonych w technikę DuoCooling z dwoma niezależnymi obiegami chłodniczymi w komorach chłodzenia i mrożenia można utrzymywać inną temperaturę. Co więcej, pomiędzy komorami nie następuje podmiana powietrza. To likwiduje problem przenikania aromatów, a także wysychania przechowywanej żywności. Funkcja SuperCool automatyczna funkcja SuperCool zniża temperaturę w chłodziarce do +2°C i utrzymuje ją do 12 godzin. Dlatego wspaniale sprawdza się podczas schładzania świeżo włożonych produktów. Technologia FrostSafe Za sprawą technice FrostSafe stanowczo wysokie i wyjmowane szuflady są zamknięte ze wszystkich stron. To znacznie zmniejsza straty zimna w trakcie otwierania drzwi urządzenia. Przezroczyste fronty szuflad stosowny przegląd przechowywanych towarów. Krystaliczne pojemniki na warzywa gwarantują dużo przestrzeni do klarownego przechowywania owoców i warzyw. Co więcej, są przystępne w czyszczeniu....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.