Menu

Liebherr SBSES 8486

Cechy produktu

  • Producent Liebherr 

Opis

Charakterystyka
Komora BioFresh-Plus

BioFresh-Plus z oddzielnym układem elektronicznym to jeszcze obszerniejsza sprężystość w indywidualnym przechowywaniu produktów: Przykładowo ryby możesz teraz przechowywać na górnej półce, gdzie temperatura wynosi -2°C. Dzięki dopełniającemu ustawieniu DrySafe ryby i owoce morza zachowują świeżość poprzez jeszcze dłuższy czas.

Linia BluPerformance

Jeszcze bardziej pojemne, ekonomiczne, energooszczędne, wydajne, ciche, intuicyjne i wyjątkowo interesujące: urządzenia z linii BluPerformance wytyczają nowy kierunek i standardy w dziedzinie chłodzenia i mrożenia.

technika DuoCooling

W chłodziarko-zamrażarkach zaopatrzonych w technikę DuoCooling z dwoma niezależnymi obiegami chłodniczymi temperaturę w komorach chłodzenia i mrożenia można ustawiać indywidualnie. Pomiędzy komorami nie dochodzi do wymiany powietrza, co zapobiega przenoszeniu się zapachów i wysychaniu produktów.

Kostkarka IceMaker z przyłączem na wodę

Za sprawą kostkarki IceMaker z własnym przyłączem do sieci, która samoczynnie uzupełnia zapas kostek lodu, przygotujesz się na każdą okazję.

Uchwyt z wbudowanym mechanizmem otwierającym

konkretne i niezawodne uchwyty najwyższej klasy są eleganckie i posiadają zastosowany mechanizm otwierający, który przystępne i bezproblemowe otwieranie urządzenia.

Tylny panel oświetleniowy LED

Oświetlenie LED tylnej ściany jest wbudowane w tylną część poziomej półki działowej. Energooszczędne, przyjazne dla środowiska i bezobsługowe diody LED optymalnie oświetlają tylną część komory chłodziarki, zapewniając równomierne, najwyższej jakości oświetlenie w całym wnętrzu.

technologia PowerCooling

Za sprawą wyjątkowo efektywnej technice PowerCooling świeżo umieszczone produkty są szybko schładzane, a w całym wnętrzu panuje taka sama temperatura. Zaimplementowany w wentylator filtr FreshAir z węglem aktywowanym oczyszcza powietrze obiegowe i ekspresowo pochłania zapachy.

technologia SmartDevice

Urządzenia Liebherr opatrzone logo SmartDevice można złączyć z modułem SmartDeviceBox. Ta technika pozwala na połączenie urządzenia z innymi usługami, a także jego zdalną obsługę za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego. Moduł SmartDeviceBox jest przystępny jako akcesorium. SmartDeviceBox jest standardowym elementem wyposażenia w urządzeniach, które w nazwie modelu mają literę, np. Kbi 4350.

Mechanizm SoftSystem

wbudowany w drzwi mechanizm zamykający SoftSystem spowalnia ich ruch i delikatnie je zamyka nawet przy pełnym obciążeniu półek. Zezwala na delikatne zamykanie drzwi chłodziarki, a także uniemożliwia wypadaniu produktów przechowywanych na drzwiach.

technologia SoftTelescopic

Szuflady BioFresh są umieszczone na teleskopowych szynach wytworzonych w technice SoftTelescopic: jest to wygodny system delikatnego, automatycznego domykania szuflad, dzięki któremu korzystanie z nich jest nietrudne i bezpieczne.

Funkcja SuperCool

Za sprawą funkcji SuperCool w urządzeniu formujeją się rezerwy zimna, dzięki temu świeżo włożone produkty można ekspresowo schłodzić. Zmiana z temperatury +2°C na normalny tryb chłodzenia następuje po upływie określonego czasu lub zależnie od ilości włożonych produktów, co pomaga zmniejszyć zużycie energii.

Funkcja SuperFrost

Za sprawą funkcji SuperFrost w urządzeniu formujeją się rezerwy zimna, dzięki temu świeżo włożone produkty można szybko zamrozić, co pozwala zachować ich cenne witaminy. Zmiana z temperatury -32°C na normalny tryb mrożenia następuje po upływie określonego czasu albo zależnie od ilości włożonych produktów, co pomaga zniżyć zużycie energii.

Uszczelka w drzwiach

Wymienna uszczelka w drzwiach zapewnia higienę i zezwala na bezpieczne przechowywanie żywności. Jest dopasowana do koloru drzwi albo wnętrza urządzenia. Można ją łatwo wymienić, zamontować i wyczyścić.

Uniwersalna półka na butelki

Uniwersalna półka na butelki to progresywne wyposażenie wszystkich urządzeń z linii Premium z technologią BioFresh. Można ją umieścić nad szklaną półką albo pod nią, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Szuflada VarioSafe

poręczna szuflada VarioSafe ułatwia przegląd i organizację mniejszych produktów i rewelacyjnie pasuje do przechowywania torebek, pudełek i słoików. Szufladę VarioSafe można także umieścić niżej, żeby wstawić do niej więcej produktów albo wyższe produkty.

informacje technologiczne
Ogólne informacje o produkcie Moc wyjściowa i zużycie energii wymiary i masa Panel sterowania i funkcje Komora chłodzenia Komora do przechowywania wina Komora mrożenia Design i materiały Ustawienia i instalacja

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.