Manu

Beko CSA24022

Cechy produktu

 • Producent Beko 
 • Rodzaj z zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołu 
 • Wysokość 152 cm
 • Szerokość 54 cm
 • Głębokość 60 cm
 • Klasa energetyczna A+ 
 • Pojemność chłodziarki netto 145 l
 • Pojemność zamrażarki netto 62 l
 • Zdolność zamrażania 5 kg/24h
 • Ilość agregatów
 • Poziom hałasu 44 dB
 • Sterowanie elektroniczne 
 • Obustronny montaż drzwi tak 
 • Roczne zużycie energii 219 kWh/rok

Opis

Odkryj nową lodówkę Beko CSA24022. Utrzymaj dobry smak i wszystkie właściwości swoich produktów żywnościowych.

Parametry

Jej wymiary to 152 cm wysokości, 54 cm szerokości. Głębokość tego modelu to 60 cm. Urządzenie waży 49 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 145 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie lodówka zużywa około 219 kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A+. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność 62 l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów. Model CSA24022, posiada zdolność zamrażania 5 kg produktów w ciągu doby.

Eksploatacja

Poziom hałasu urządzenia to 44 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. System zmiany kierunku otwierania drzwi lodówki, pozwala na optymalne ustawienie urządzenia, nawet w ciasnych kuchniach. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumowanie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Urządzenie Beko CSA24022, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 8 opinii

+ Dodaj opinie
Weronika - Wystawiona 3 lata temu
Zgrabna lodówka. W miarę cicha. Duża, pojedyncza szuflada na warzywa/ owoce. Uchwyt na butelkę wina. Zamrażalnik ma 3 szuflady i wewnętrzną szufladę na np. lód
Ireneusz - Wystawiona 3 lata temu
Lodówka spełniła moje oczekiwania, jak na razie miesiąc użytkowania pozwala mi na wyrazenie pozytywnej opinii. Lodówka chłodzi doskonale, jest cicha oraz posiada nowoczesny design.
Radek - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo fajny sprzęt za małą kasę;-)
no-beko - Wystawiona 3 lata temu
Mam dokładnie ten sam problem, po pół roku zaczęły pękać plastikowe ramki półek, które nie były nadmiernie obciążone, bo z lodówki korzysta tylko jedna osoba. Gdy zadzwoniłam do producenta powiedzieli mi, że gwarancja na elementy plastikowe wynosi 6 mies. Jedna ramka kosztuje ponad 10 zł, a w tej chwili potrzebuję ich już 4 - nie licząc czasu by po nie jechać do serwisu na drugi koniec Krakowa . Gdy chciałam umyć szufladę na warzywa, pusta pękła mi w palcach! Pluję sobie w brodę, że dałam się skusić cenie!
tomasz - Wystawiona 3 lata temu
dobry produkt
ciepek - Wystawiona 3 lata temu
Świetny, polecam
asiadawid - Wystawiona 3 lata temu
produkt dobrze wykonany
Magdalena - Wystawiona 3 lata temu
Lodówka - wizualnie bardzo ładna, przyjemny wygląd, wygląda schludnie. Jak na razie po tygodniu działania mogę powiedzieć że wszystko ok. Mrozi dobrze, chłodzi dobrze. Momentami chodzi głośniej gdy się włącza.