Moje konto
  • Samsung RSH5ZERS Samsung RSH5ZERS
  • Samsung RSH5ZERS Samsung RSH5ZERS
  • Samsung RSH5ZERS Samsung RSH5ZERS
  • Samsung RSH5ZERS Samsung RSH5ZERS

Samsung RSH5ZERS

1 oferta z 1 sklepu

Producent SamsungKlasa energetyczna A+Wysokość 178.9 cmSzerokość 82 cmGłębokość 72 cmSterowanie elektronicznePoziom halasu 41 dBIlość agregatów 1Pojemność chłodziarki netto 506 lPojemność zamrażarki netto 179 l WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Klasa energetycznaA+
Wysokość178.9 cm
Szerokość82 cm
Głębokość72 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu41 dB
Ilość agregatów1
Pojemność chłodziarki netto506 l
Pojemność zamrażarki netto179 l

Odkryj nową lodówkę Samsung RSH5ZERS. Zachowaj dobry smak i wszystkie właściwości swoich produktów żywnościowych.

Parametry

Wymiary tego urządzenia to 178.9 cm wysokości i 82 cm szerokości. Całkowita głębokość lodówki to: 72 cm. Pusta lodówka waży 56 kg. Gwarantuje to stabilność oraz sztywność konstrukcji. Lodówka oferuje pojemność do 506 l. Dzięki zastosowaniu technologii i odpowiednich komponentów, urządzenie otrzymało wysoką klasę energooszczędności A+. Dodatkowo lodówka posiada własny zamrażalnik, którego pojemność to 179 l.

Eksploatacja

41 dB, to szacunkowa głośność pracy tego urządzenia. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. W lodówce RSH5ZERS, komora zamrażająca znajduje się w wygodnym miejscu. Dzięki temu mamy swobodny dostęp do zamrożonych produktów. Wewnątrz znajduje się także pojemnik to tworzenia kostek lodu, które idealnie schłodzą napój w ciepłe dni.

Podsumowanie

Lodówka RSH5ZERS to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Samsung RSH5ZERS to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.