Moje konto  ▾

Mastercook LW-68AALX

Producent MastercookKlasa energetyczna A+Wysokość 85 cmSzerokość 91 cmGłębokość 58 cmSterowanie elektronicznePoziom halasu 39 dBRodzaj jednodrzwiowaObustronny montaż drzwi takIlość agregatów 1Zużycie energii na rok 120  kWh/rokPojemność chłodziarki netto 100 lPojemność zamrażarki netto 15 lRozmrażanie zamrażarki manualne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Mastercook  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Lodówki innych firm  ▾ poprzednienastępne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMastercook
Klasa energetycznaA+
Wysokość85 cm
Szerokość91 cm
Głębokość58 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu39 dB
Rodzajjednodrzwiowa
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zużycie energii na rok120  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto100 l
Pojemność zamrażarki netto15 l
Rozmrażanie zamrażarkimanualne

Z lodówką Mastercook LW-68AALX Twoja żywność pozostanie przez długi czas świeża i apetyczna.

Parametry

Jej wymiary to cm wysokości, cm szerokości. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość cm. Waga pustego urządzenia to 80 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. Chłodziarka zapewnia dużą i łatwą do zagospodarowania pojemność l. Sprzęt rocznie zużywa około kWh. Cechuje się także wysoką energooszczędnością, co zostało potwierdzone przyznaniem jej klasy A+. Urządzenie dysponuje też zamrażalnikiem, którego pojemność wynosi l.

Eksploatacja

Poziom hałasu tego urządzenia oscyluje w granicach 39 dB. Dzięki samodomykającym się drzwiom Twoja żywność pozostanie świeża przez długi czas. Wygodne sterowanie pozwala łatwo kontrolować pracę lodówki. Warto wspomnieć też o niskim poziomie hałasu. Ten tworzony przez lodówkę LW-68AALX plasuje się na niskim poziomie, dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być bardzo uciążliwa, nawet przy aneksach i otwartych kuchniach. Aby łatwiej Ci było zaadaptować lodówkę do własnych potrzeb, producent pomyślał o możliwości obustronnego montażu drzwi. Pozwala to na lepsze wkomponowanie urządzenia w istniejącą zabudowę i tym samym wygodniejsze ustawienie lodówki w kuchni. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po każdy produkt. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich napojów.

Podsumowanie

Podsumowując, produkt firmy Mastercook to świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje solidnej lodówki, o dobrych parametrach. Wygoda użytkowania, łatwość aranżacji, stonowany i klasyczny wygląd oraz niskie zużycie energii i dobra cena, czynią model LW-68AALX godnym uwagi każdego kupującego.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Malutka, ale dobrze rozplanowana, oszczędna i niedroga lodóweczka, mamy je od niedawna w naszych wynajmowanych pokojach i wszystko jest ok: wyposażenie w porządku: szklane półki, dobre domykanie drzwi, klasa A++, mają zdejmowany blat w środku ładne oświetlenie. ★★★★★
Krzych
2013-04-03
Najlepsza w tej grupie produktowej- zrobiliśmy rozeznanie w asortymencie lodóweczek w tym rozmiarze bo potrzebowaliśmy 4 na kwatery prywatne i te są najładniejsze, najoszczędniejsze pod względem zużycia prądu, i w najlepszej cenie. Do jakości nie mam zatrzeżeń, polecamy innym kupującym. ★★★★★
Amorki
2013-04-03
Bardzo dobra lodówka ★★★★☆
chris
2013-05-23

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.