Moje konto
  • Mastercook LW-68AALX Mastercook LW-68AALX
  • Mastercook LW-68AALX Mastercook LW-68AALX

Mastercook LW-68AALX

0 ofert z 0 sklepów

Producent Mastercook Klasa energetyczna A+ Wysokość 85 cm Szerokość 91 cm Głębokość 58 cm Sterowanie elektroniczne Poziom halasu 39 dB Rodzaj jednodrzwiowa Obustronny montaż drzwi tak Ilość agregatów 1 Zużycie energii na rok 120  kWh/rok Pojemność chłodziarki netto 100 l Pojemność zamrażarki netto 15 l Rozmrażanie zamrażarki manualne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Mastercook

Popularne produkty z kategorii Lodówki innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMastercook
Klasa energetycznaA+
Wysokość85 cm
Szerokość91 cm
Głębokość58 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu39 dB
Rodzajjednodrzwiowa
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zużycie energii na rok120  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto100 l
Pojemność zamrażarki netto15 l
Rozmrażanie zamrażarkimanualne

Zabezpiecz swoją żywność z nową lodówką Mastercook LW-68AALX.

Parametry

Wymiary tego sprzętu to 85 cm wysokości i 91 cm szerokości. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość 58 cm. Waga pustego urządzenia to 80 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. Chłodziarka zapewnia dużą i łatwą do zagospodarowania pojemność 100 l. Sprzęt rocznie zużywa około 120  kWh. Cechuje się także wysoką energooszczędnością, co zostało potwierdzone przyznaniem jej klasy A+. Urządzenie dysponuje też zamrażalnikiem, którego pojemność wynosi 15 l.

Eksploatacja

Poziom hałasu tego urządzenia oscyluje w granicach 39 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki temu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy stoi w aneksie bądź otwartej kuchni. Aby łatwiej Ci było zaadaptować lodówkę do własnych potrzeb, producent pomyślał o możliwości obustronnego montażu drzwi. Pozwala to na lepsze wkomponowanie urządzenia w istniejącą zabudowę i tym samym wygodniejsze ustawienie lodówki w kuchni. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po każdy produkt. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich drinków.

Podsumowanie

Podsumowując, produkt firmy Mastercook to świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje solidnej lodówki, o dobrych parametrach. Wygoda użytkowania, łatwość aranżacji, stonowany i klasyczny wygląd oraz niskie zużycie energii i dobra cena, czynią model LW-68AALX godnym uwagi każdego kupującego.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Malutka, ale dobrze rozplanowana, oszczędna i niedroga lodóweczka, mamy je od niedawna w naszych wynajmowanych pokojach i wszystko jest ok: wyposażenie w porządku: szklane półki, dobre domykanie drzwi, klasa A++, mają zdejmowany blat w środku ładne oświetlenie. ★★★★★
Krzych
2013-04-03
Najlepsza w tej grupie produktowej- zrobiliśmy rozeznanie w asortymencie lodóweczek w tym rozmiarze bo potrzebowaliśmy 4 na kwatery prywatne i te są najładniejsze, najoszczędniejsze pod względem zużycia prądu, i w najlepszej cenie. Do jakości nie mam zatrzeżeń, polecamy innym kupującym. ★★★★★
Amorki
2013-04-03
Bardzo dobra lodówka ★★★★☆
chris
2013-05-23

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też