Moje konto
  • Mastercook LW-68AALX Mastercook LW-68AALX
  • Mastercook LW-68AALX Mastercook LW-68AALX

Mastercook LW-68AALX

0 ofert z 0 sklepów

Producent Mastercook Klasa energetyczna A+ Wysokość 85 cm Szerokość 91 cm Głębokość 58 cm Sterowanie elektroniczne Poziom halasu 39 dB Rodzaj jednodrzwiowa Obustronny montaż drzwi tak Ilość agregatów 1 Zużycie energii na rok 120  kWh/rok Pojemność chłodziarki netto 100 l Pojemność zamrażarki netto 15 l Rozmrażanie zamrażarki manualne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMastercook
Klasa energetycznaA+
Wysokość85 cm
Szerokość91 cm
Głębokość58 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu39 dB
Rodzajjednodrzwiowa
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zużycie energii na rok120  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto100 l
Pojemność zamrażarki netto15 l
Rozmrażanie zamrażarkimanualne

Z lodówką Mastercook LW-68AALX Twoja żywność pozostanie przez długi czas świeża i apetyczna.

Parametry

Jej wymiary to 85 cm wysokości, 91 cm szerokości. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość 58 cm. Waga pustego urządzenia to 80 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. Chłodziarka zapewnia dużą i łatwą do zagospodarowania pojemność 100 l. Lodówka rocznie zużywa około 120  kWh. Cechuje się także wysoką energooszczędnością, co zostało potwierdzone przyznaniem jej klasy A+. Urządzenie dysponuje też zamrażalnikiem, którego pojemność wynosi 15 l.

Eksploatacja

Poziom hałasu tego urządzenia oscyluje w granicach 39 dB. Dzięki samodomykającym się drzwiom Twoja żywność pozostanie świeża przez długi czas. Wygodne sterowanie pozwala łatwo kontrolować pracę lodówki. Warto wspomnieć też o niskim poziomie hałasu. Ten tworzony przez lodówkę LW-68AALX plasuje się na niskim poziomie, dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być bardzo uciążliwa, nawet przy aneksach i otwartych kuchniach. Aby łatwiej Ci było zaadaptować lodówkę do własnych potrzeb, producent pomyślał o możliwości obustronnego montażu drzwi. Pozwala to na lepsze wkomponowanie urządzenia w istniejącą zabudowę i tym samym wygodniejsze ustawienie lodówki w kuchni. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po każdy produkt. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich napojów.

Podsumowanie

Podsumowując, produkt firmy Mastercook to świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje solidnej lodówki, o dobrych parametrach. Wygoda użytkowania, łatwość aranżacji, stonowany i klasyczny wygląd oraz niskie zużycie energii i dobra cena, czynią model LW-68AALX godnym uwagi każdego kupującego.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Malutka, ale dobrze rozplanowana, oszczędna i niedroga lodóweczka, mamy je od niedawna w naszych wynajmowanych pokojach i wszystko jest ok: wyposażenie w porządku: szklane półki, dobre domykanie drzwi, klasa A++, mają zdejmowany blat w środku ładne oświetlenie. ★★★★★
Krzych
2013-04-03
Najlepsza w tej grupie produktowej- zrobiliśmy rozeznanie w asortymencie lodóweczek w tym rozmiarze bo potrzebowaliśmy 4 na kwatery prywatne i te są najładniejsze, najoszczędniejsze pod względem zużycia prądu, i w najlepszej cenie. Do jakości nie mam zatrzeżeń, polecamy innym kupującym. ★★★★★
Amorki
2013-04-03
Bardzo dobra lodówka ★★★★☆
chris
2013-05-23

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też