Menu

Midea HS-65LN

Cechy produktu

  • Producent Midea 
  • Kolor biały, czarny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

progresywna i użyteczna mała chłodziarka MIDEA HS-65LN to wspaniałe rozwiązanie dla osób poszukujących minimalnej, poręcznej lodówki. Minibar HS-65LN spełni oczekiwania m.in. W hotelach, pensjonatach, akademikach, domkach letniskowych czy jako dodatkowa chłodziarka w gospodarstwie domowym.

Sterowanie mechaniczne Mechaniczne sterowanie pozwala w błyskawicznie w domyślny sposób ustawić żądaną temperaturę wewnątrz komory lodówki MIDEA HS-65LN. Nietrudny dostęp do pokrętła termostatu upraszcza sterowanie funkcjami urządzenia.

Komora niskich temperatur Dodatkowa strefa z niższą temperaturą aniżeli w pozostałej części chłodziarki MIDEA HS-65LN pozwala przechowywać w niej bardziej wymagające produkty. Przy maksymalnej pracy urządzenia w komorze może panować temperatura bliska lub choćby poniżej 0°C.

Półka na butelki wygodna idostępna półka na butelki pozwala bezpiecznie umieścić w niej butelki, zabezpieczając je przed wypadaniem. To funkcjonalny sposób na lepszą organizację przestrzeni we wnętrzu komory chłodziarki MIDEA HS-65LN.

Zintegrowany uchwyt poprawnie wyprofilowany i pewny uchwyt upraszcza otwieranie i zamykanie drzwi lodówki MIDEA HS-65LN. Jednocześnie zintegrowany uchwyt dodaje drzwiom nowoczesnego, eleganckiego wyglądu. Nóżka poziomująca Nóżka poziomująca upraszcza stosowne ustawienie i wyprofilowanie urządzenia.

dzięki czemu lodówka MIDEA HS-65LN może stać prosto nawet na nierównej nawierzchni. Zmiana kierunku otwierania drzwi Urządzenie pozwala na zmianę kierunku otwierania drzwi tak, żeby można było je w lewą albo prawą stronę, w zależności od Twoich potrzeb.

dzięki czemu to chłodziarkę MIDEA HS-65LN możeszzintegrować do warunków wnętrza, a nie odwrotnie. Szczegóły dotyczące zmiany kierunku otwierania drzwi znajdują się w instrukcji obsługi urządzenia....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.