Menu

MPM Product MPM-260-CZ-42

Cechy produktu

  • Producent MPM Product 
  • Kolor czarny 

Opis

Lodówka MPM Cenisz wygląd i estetykę wnętrza? Zawracasz uwagę na szczegóły i oryginalność? Poznaj chłodziarko-zamrażarkę MPM-260-CZ-42RB tworzoną w stylu vintage w odcieniu konwencjonalnej czerni. Unikatowy design, stosowne zastosowanie przestrzeni stanie na wysokości zadania najbardziej wymagających. Obfita pojemność Chłodziarko-zamrażarka MPM-260-CZ-42RB to urządzenie o łącznej pojemności 201 litrów w części chłodzącej i 57 litrów w części zamrażalnika. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A++. Miejsce do przechowywania W części chłodzącej do dyspozycji są trzy szklane półki z możliwością regulacji ich położenia. Na drzwiach lodówki MPM-260-CZ-42RB odnajdziesz cztery półki – dwie z nich mają możliwość regulacji. Ponadto do przechowywania owoców czy warzyw w dolnej części znajduje się oddzielny pojemnik. Warstwa Antybakteryjna Wnętrze chłodziarko-zamrażarki MPM-260-CZ-42RB zostało pokryte specjalną powłoką, która posiada związki srebra. Dzięki temu hamuje rozwój bakterii, pleśni i grzybów a przechowywane produkty zachowają świeżość na dłużej....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.