Moje konto
  • Polar PTT 118 Polar PTT 118
  • Polar PTT 118 Polar PTT 118
  • Polar PTT 118 Polar PTT 118

Polar PTT 118

0 ofert z 0 sklepów

Producent Polar Klasa energetyczna A+ Szerokość 55 cm Głębokość 58 cm Sterowanie mechaniczne Poziom halasu 39 dB Ilość agregatów 1 Zdolność zamrażania 2 kg/24h Pojemność chłodziarki netto 103 l Pojemność zamrażarki netto 15 l WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPolar
Klasa energetycznaA+
Szerokość55 cm
Głębokość58 cm
Sterowaniemechaniczne
Poziom halasu39 dB
Ilość agregatów1
Zdolność zamrażania2 kg/24h
Pojemność chłodziarki netto103 l
Pojemność zamrażarki netto15 l

Odkryj nową lodówkę Polar PTT 118. Zachowaj dobry smak i wszystkie właściwości swoich produktów żywnościowych.

Parametry

Wymiary tego urządzenia to 850 cm wysokości i 55 cm szerokości. Urządzenie jest głębokie na 58 cm. Lodówka waży 32 kg, co gwarantuje jej solidność i stabilność. Za sprawą ergonomicznej konstrukcji i maksymalna pojemność lodówki, jaką możemy uzyskać to aż 103 l. Wysoka klasa energetyczna A+, gwarantuje niskie zużycie energii. Zamrażalnik cechuje się pojemnością do 15 l. Urządzenie jest w stanie zamrozić do 2 kg/24h produktów.

Eksploatacja

Lodówka pracuje wydając dźwięki na poziomie 39 dB. Wygodnie ulokowany zamrażalnik, pozwala na szybki i łatwy dostęp do wnętrza komory. To właśnie stamtąd możesz szybko wyjąć zamrożone produkty potrzebne Ci w kuchni. Na wyposażeniu znajduje się także pojemnik do tworzenia lodu. Z jego pomocą szybko przygotujesz kostki lódu do schłodzenia drinków czy napojów.

Podsumowanie

Lodówka PTT 118 to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Polar PTT 118 to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też