Moje konto

Polar PBM 340 Szybki Kontakt (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca DOSTAWA GRATIS W WARSZAWIE I OKOLICACH* BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY

1 oferta z 1 sklepu

Producent Polar Klasa energetyczna A+ Wysokość 187 cm Szerokość 60 cm Głębokość 72 cm Sterowanie mechaniczne Poziom halasu 43 dB Obustronny montaż drzwi tak Ilość agregatów 1 Zdolność zamrażania 4.5 kg/24h Pojemność chłodziarki netto 225 l Pojemność zamrażarki netto 113 l WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPolar
Klasa energetycznaA+
Wysokość187 cm
Szerokość60 cm
Głębokość72 cm
Sterowaniemechaniczne
Poziom halasu43 dB
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zdolność zamrażania4.5 kg/24h
Pojemność chłodziarki netto225 l
Pojemność zamrażarki netto113 l

Odkryj nową lodówkę Polar PBM 340. Utrzymaj dobry smak i wszystkie najważniejsze właściwości swoich produktów żywnościowych.

Parametry

Urządzenie cechuje się bardzo dobrymi parametrami. Jego wymiary to 187 x 60 cm. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość 72 cm. Waga pustego urządzenia to 55 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. Chłodziarka zapewnia dużą i łatwą do zagospodarowania pojemność 225 l. Cechuje się także wysoką energooszczędnością, co zostało potwierdzone przyznaniem jej klasy A+. Urządzenie dysponuje też zamrażalnikiem, którego pojemność wynosi 113 l. Zdolność zamrażania wynosi 4.5 kg/24h.

Eksploatacja

Poziom hałasu tego urządzenia oscyluje w granicach 43 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. Aby łatwiej Ci było zaadaptować lodówkę do własnych potrzeb, producent pomyślał o możliwości obustronnego montażu drzwi. Pozwala to na lepsze wkomponowanie urządzenia w istniejącą zabudowę i tym samym wygodniejsze ustawienie lodówki w kuchni. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po każdy produkt. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich drinków.

Podsumowanie

Lodówka PBM 340 to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Polar PBM 340 to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Sprawdź też