Manu

Samsung RL58GPGIH

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Wysokość 192 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 70 cm
  • Klasa energetyczna A+ 
  • Pojemność chłodziarki netto 370 l
  • Pojemność zamrażarki netto 112 l
  • Ilość agregatów
  • Sterowanie mechaniczne 
  • Obustronny montaż drzwi tak 

Opis

Zachowaj świeżość swoich artykułów spożywczych z chłodziarką Samsung RL58GPGIH.

Parametry

Jej wymiary to 192 cm wysokości, 59 cm szerokości. Jego głębokość wynosi 70 cm. Całość, bez wsadu, waży około 100 kg. To optymalna waga jak dla takiego urządzenia. Zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Duża pojemność lodówki, 370 l, pozwala utrzymać świeżość łatwo psujących się produktów. Za sprawa wysokiej klasy energetycznej (A+), urządzenie zapewnia niski pobór mocy. Lodówka posiada także odrębny zamrażalnik, który ma pojemność 112 l.

Eksploatacja

RL58GPGIH to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. Obustronny montaż drzwi, pozwala na łatwą adaptację sprzętu Twojej kuchni. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów.

Podsumowanie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Urządzenie Samsung RL58GPGIH, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 11 opinii

+ Dodaj opinie
gnojek18 - Wystawiona 3 lata temu
Polecam
viola - Wystawiona 3 lata temu
Lodówkę posiadam od trzech tygodni i jestem bardzo zadowolona. Ładnie się prezentuje, funkcjonalna i bardzo pojemna. Podajnik wody jest przydatny, a kostkarka do lodu wręcz rewelacyjna. Bardzo dobrze chłodzi w porównaniu do mojej poprzedniej. Minusem jest wyciąganie półek /trzeba szeroko otworzyć drzwi i jeszcze nie jest łatwo/. W moim egzemplarzu światło w lodówce zapala się dopiero po dość szerokim otwarciu drzwi /około 20cm/, a z tym wiąże się również sygnał niedomkniętych drzwi. Zatem lekko uchylonych drzwi lodówka nie sygnalizuje.To są jednak drobne niedoskonałości. Polecam.
marcin62 - Wystawiona 3 lata temu
lodówka cicha, różnica jest w kolorze i klamce GPGIH i EMH, Cena spora jak za zwykłą lodówkę, w kwocie 2500 jest w czym wybierać, ogólnie bym kupił 2 szt po 1300zł i starczą na kilka lat, a taki samsung to już nie Mińsk tylko szybka taśma. Co ważne made in Poland (jak dla mnie) może graty dostępne i jakość lepsza niż inne spoza UE
Seba - Wystawiona 2 lata temu
Polecam
Adam - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo funkcjonalna lodówka. Ergonomia na bardzo dobrym poziomie. Świetne podświetlenie. Jeśli chodzi o "manulaną" kostkarkę do lodu - to sprawuje się świetnie (nie spodziewałem się). Lodówka cicha godna polecenia.
adammorus - Wystawiona 3 lata temu
Użytkuje dopiero 2 miesiąc, ale potwierdzam choć nie wierzyłem to kostkarka działa rewelacyjnie, kostki wypadają bez problemu. Dystrybutor na wodę idealnie spełnia swoje zadanie w upalne dni, a jeśli chodzi o komentowany hałas uważam, że wydawane przez nią dźwięki nie drażnią i nie powodują hałasu dla ludzkiego ucha.
Marek - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo dobry
bobor - Wystawiona 3 lata temu
Po tygodniu bardzo dobrze.
lupus - Wystawiona 3 lata temu
kilka dni jest ok! wizualnie wspaniała
henryk1958 - Wystawiona 3 lata temu
Lodówka jest bardzo ładna a do tego bardzo funkcjonalna. Jedyny mankament to półki, z którymi miałam problem. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu
Tarazew_zz - Wystawiona 3 lata temu
Produkt zgodny z oczekiwaniami.