Menu

Samsung RS65R5411B4

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

WYBRANE parametry SpaceMax™ Więcej przestrzeni do przechowywania żywności i napojów. Niepowtarzalny design surowe wzornictwo pasujące do progresywnych kuchni. Efektywne chłodzenie Cała żywność w lodówce jest optymalnie chłodzona.

wygodne używanie Prostsza organizacja i przechowywanie choćby pokaźnych produktów. WIĘCEJ PRZESTRZENI technologia SpaceMax™ Z dwudrzwiową lodówką Samsung RS65R5411B4w końcu możesz pozwolić sobie na rzadsze wizyty w sklepie.

Maaż 635 litrów objętości: 417 w chłodziarce, a także 218 l w zamrażalniku. Uzyskanie takiej przestrzeni, bez zmieniania jej wymiarów zewnętrznych, było możliwe za sprawą wykorzystania bardzo sprawnego systemu izolacji SpaceMax™, umożliwiającego zwężenie ścianek urządzenia i przeznaczenie powstałego miejsca na więcej żywności i napojów.

innowacyjnE WZORNICTWO poręczny i stylowy design Dwudrzwiowa lodówka Samsung demonstruje się istotnie nowocześnie. Zyskała bezkompromisowy design, który wspaniale sprawdzi się we współczesnym wnętrzu.

Ma szykowne płaskie drzwi wykończone w kolorze grafitowej stali z podchwytami, a także gustownym dystrybutorem wody i lodu. Panel sterowania został umieszczony we wnętrzu urządzenia, jestprzystępny po otwarciu drzwi.

Kostkarka samoczynna kostkarka błyskawiczne przygotowanie kostek lodu do Twoich ulubionych napojów i skruszenie lodu do soku albo kawy mrożonej. Dystrybutor wody Jest podłączany do zewnętrznej instalacji wodnej, więc nie musisz pamiętać o napełnianiu go.

Schłodzona woda jest na wyciągnięcie ręki. PRODUKTY POZOSTAJĄ DŁUŻEJ ŚWIEŻE All-Around Cooling Do każdego miejsca w lodówce dociera chłodne powietrze. Za sprawą skutecznego systemu chłodzenia wszystkie produkty przechowywane są w adekwatnych warunkach i na dłużej zachowują świeżość.

Power Freeze i Power Cool Power Freeze pomoże Ci szybciej zamrozić dużą liczba żywności, a Power Cool skróci czas niezbędny na schłodzenie ulubionych napojów. Starczy nacisnąć przycisk, żeby aktywować niezbędną Ci funkcję.

* Po 3 sekundach od przytrzymania przycisku uruchomi się wybrana funkcja. ErgonomicznE ROZWIĄZANIA funkcjonalne pojemniki drzwiowe 5 głębokich pojemników drzwiowych ułatwi Ci przechowywanie produktów. Umieść w nich nabiał, a także duże butelki i kartony z napojami.

Zaoszczędzisz przestrzeń w komorze głównej. Pojemne szuflady Chłodziarkę zaopatrzono w dwie szuflady. To nadzwyczajne rozwiązanie zezwalające umieścić osobno warzywa i owoce, żeby były dłużej świeże. Półka na butelki Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka to nadzwyczajne miejsce do zagospodarowania Twoich ulubionych napojów butelkowanych.

Pomieści pięć butelek. Filtr dezodoryzujący we wnętrzu umieszczono filtr z węglem aktywnym, przez który poprzez cały czas przepuszczane jest powietrze i likwidowane są nieprzyjemne zapachy. Technologia No Frost Chłodne powietrze znajduje się w ciągłym ruchu i likwiduje nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki.

Nie ma już w niej szronu i lodu, żywność na dłużej zachowuje walory odżywcze, naturalny smak i aromat, a Ty nie...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.