Samsung RSH5ZERS

Samsung RSH5ZERS

  • Cena od: 4499
  • Cena do: 4849
  • Oszczędzasz: do 8%
  • Klasa energetyczna: A+
  • Szerokość: 82
Samsung RSH5ZERS Samsung RSH5ZERS Samsung RSH5ZERS Samsung RSH5ZERS
Oferty 1-4 ułożone według:

Informacje o produkcie

Samsung RSH5ZERS

Odkryj nową lodówkę Samsung RSH5ZERS. Utrzymaj dobry smak i wszystkie najważniejsze właściwości swoich produktów żywnościowych.

Samsung RSH5ZERS

Parametry

Wymiary tego urządzenia to 178.9 cm wysokości i 82 cm szerokości. Całkowita głębokość lodówki to: 720 cm. Pusta lodówka waży 56 kg. Gwarantuje to stabilność oraz sztywność konstrukcji. Lodówka oferuje pojemność do 506 l. Dzięki zastosowaniu technologii i odpowiednich komponentów, urządzenie otrzymało wysoką klasę energooszczędności A+. Dodatkowo lodówka posiada własny zamrażalnik, którego pojemność to 179 l.

Samsung RSH5ZERS

Eksploatacja

41 dB, to szacunkowa głośność pracy tego urządzenia. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. W lodówce RSH5ZERS, komora zamrażająca znajduje się w wygodnym miejscu. Dzięki temu mamy swobodny dostęp do zamrożonych produktów. Wewnątrz znajduje się także pojemnik to tworzenia kostek lodu, które idealnie schłodzą napój w ciepłe dni.

Samsung RSH5ZERS

Podsumowanie

Lodówka RSH5ZERS to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Samsung RSH5ZERS to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Dane techniczne

Parametry
Głębokość 72
Poziom hałasu 41
Klasa energetyczna A+
Wysokość 178.9
Ilość agregatów 1
Pojemność chłodziarki netto 506
Pojemność zamrażarki netto 179
Sterowanie elektroniczne
Szerokość 82

Opisy produktu Samsung RSH5ZERS udostępniane przez sprzedawców

HIDbox.pl: Opis Lodówka Samsung RSH5ZERS Realizacja 24h

Parametry ogólne Rodzaj: Side by Side Odcień [kolor dokładny]: Inox Kolor główny [przewodni]: Inox Linia: H Okres gwarancji: 24 miesiące Wysokość [cm]: 178.9 Szerokość [cm]: 91.2 Głębokość [cm]: 69.2 Waga [kg]: 120 Parametry techniczne Pojemność netto [l]: 515 Pojemność netto chłodziarki [l]: 332 Pojemność netto zamrażalnika [l]: 183 Położenie zamrażalnika: Po lewej Klasa energetyczna: A+ Ilość półek: 9 Rodzaj półek: Szkło hartowane Ilość balkoników w chłodziarce: 3 Ilość balkoników w zamrażarce: 3 Ilość pojemników w zamrażarce: 2 Ilość pojemników na warzywa: 2 Komora świeżości: Coolselect Czynnik chłodzący: R600a System chłodzenia: Twin cooling plus Fabryczny kierunek otwierania drzwi: W prawo Oświetlenie: LED Wyświetlacz: Tak Dystrybytor wody: Tak Filtr wody: Tak Kostkarka: Tak Barek: Tak Inne: Uszczelnienie cyklopentanowe Funkcje Technologie: Sterowanie: Elektroniczne No Frost: Tak Wymuszona cyrkulacja powietrza: Tak Sygnalizacja otwartych drzwi: Tak Inne: Pochłaniacz zapachów

Komputronik.pl: Opis Chłodziarko-zamrażarka Samsung RSH 5 ZERS

Nowa lodówka Samsung serii H wniesie niezrównany styl do Twojego domu. Piękny, harmonijny design przyciąga uwagę, sprawiając, że lodówka będzie stanowić centralny punkt kuchni. Co ważne, oprócz ultranowoczesnego wyglądu może ona zaoferować doskonałą funkcjonalność: dozownik wody, barek na napoje i automatyczną kostkarkę do lodu.

Chłodziarko-zamrażarka, wolnostojąca, dwudrzwiowa, firmy Samsung , linia Side by Side, w kolorze srebrnym. Pojemność netto 506.0l, w tym chłodziarka 327.0l, zamrażarka 179.0l. Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem. Rozmrażanie automatyczne. Klasa energetyczna A-10%.

Wyposażona w komorę CoolSelect Zone, wymuszony obieg powietrza, dystrybutor wody i lodu, kostkarkę do lodu z systemem rozmrażania No-Frost.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie