Moje konto
  • Sharp SJFS810VBK Sharp SJFS810VBK

Sharp SJFS810VBK

2 oferty z 2 sklepów

Producent Sharp Klasa energetyczna A+ Wysokość 183 cm Szerokość 91 cm Głębokość 71 cm Sterowanie elektroniczne Pojemność chłodziarki netto 600 l WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
30645 opinii

Sharp SJ-FS810VBK

Sharp SJ-FS810VBK

Dostępność sprawdź w sklepie →

Agito.pl

★★★★★
41315 opinii

Sharp SJFS 810 VBK /TRANSPORT GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 ZŁ!

Sharp SJFS 810 VBK /TRANSPORT GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 ZŁ!

Lodówka French Door o szerokości 89 cm, pojemności użytkowej 600 l, sterowana elektronicznie, z systemem No-Frost i Plasmacluster Ion, w klasie energetycznej A+.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSharp
Klasa energetycznaA+
Wysokość183 cm
Szerokość91 cm
Głębokość71 cm
Sterowanieelektroniczne
Pojemność chłodziarki netto600 l

Utrzymaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną lodówką Sharp SJFS810VBK.

Parametry

Urządzenie jest głębokie na 71 cm. Lodówka waży 60 kg, co gwarantuje jej solidność i stabilność. Za sprawą ergonomicznej konstrukcji i maksymalna pojemność lodówki, jaką możemy uzyskać to aż 600 l. Wysoka klasa energetyczna A+, gwarantuje niskie zużycie energii.

Eksploatacja

Wygodnie ulokowany zamrażalnik, pozwala na szybki i łatwy dostęp do wnętrza komory. To właśnie stamtąd możesz szybko wyjąć zamrożone produkty potrzebne Ci w kuchni. Na wyposażeniu znajduje się także pojemnik do tworzenia lodu. Z jego pomocą szybko przygotujesz kostki lódu do schłodzenia drinków czy napojów.

Podsumowanie

Lodówka SJFS810VBK to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Sharp SJFS810VBK to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też