Manu

Sharp SJ-FS810V

Cechy produktu

  • Producent Sharp 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Zatrzymaj na dłużej świeżość swojej żywności, z wydajną lodówką Sharp SJ-FS810V. Dzięki niej możesz zawsze cieszyć się smacznym jedzeniem.

Parametry

Całość, bez wsadu, waży około 60 kg. To optymalna waga jak dla takiego urządzenia. Zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji.

Eksploatacja

Dzięki samodomykającym się drzwiom Twoja żywność pozostanie świeża przez długi czas. Wygodne sterowanie pozwala łatwo kontrolować pracę lodówki. Warto wspomnieć też o niskim poziomie hałasu. Ten tworzony przez lodówkę SJ-FS810V plasuje się na niskim poziomie, dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być bardzo uciążliwa, nawet przy aneksach i otwartych kuchniach. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów.

Podsumowanie

Podsumowując, produkt firmy Sharp to świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje solidnej lodówki, o dobrych parametrach. Wygoda użytkowania, łatwość aranżacji, stonowany i klasyczny wygląd oraz niskie zużycie energii i dobra cena, czynią model SJ-FS810V godnym uwagi każdego kupującego.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie