Menu

Whirlpool W5721E

Cechy produktu

  • Producent Whirlpool 
  • Kolor srebrny, biały 
  • Wysokość 176 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 65 cm
  • Klasa energetyczna A++ 
  • Pojemność chłodziarki netto 199 l
  • Pojemność zamrażarki netto 111 l
  • Poziom hałasu 39 dB
  • Sterowanie elektroniczne 

Opis

technologia 6. Zmysł technika, która błyskawicznie przywraca odpowiednią temperaturę. Technika 6. ZMYSŁ na bieżąco kontroluje warunki, w których przechowywana jest żywność i wykrywa zmiany temperatury, powstałe z przyczyn zewnętrznych (np.

otwarcie drzwi). Prędko przywraca odpowiednią temperaturę w obu komorach urządzenia, co zagwarantuje najkorzystniejsze warunki przechowywania Twojej żywności. Na dodatek, ta postępowa technika uniemożliwia powstawaniu odparzeń mrozowych na produktach przechowywanych w zamrażarce.

Szuflada Fresh Box zapewnia znakomite warunki do przechowywania owoców i warzyw. Szuflada do przechowywania owoców i warzyw. LessFrost zapobiega gromadzeniu się lodu. W lodówkach z innowacyjną technologią LessFrost parownik umieszczony jest wokół komory zamrażalnika a nie pomiędzy szufladami, co stanowczo zapobiega gromadzeniu się lodu.

prędkie chłodzenie Temperatura w środku Twojej lodówki spada natychmiast, gdy wkładasz do niej świeże produkty. Zaimplementowane czujniki automatycznie dopasowują temperaturę chłodzenia, co zagwarantuje niewielkie zużycie energii i długookresową świeżość.

System sterowania elektronicznego Ta chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ma elektroniczny system sterowania, który zapewnia stałe utrzymanie poprawnych parametrów, a więc perfekcyjną pracę urządzenia i kontrolę temperatury.

Oświetlenie LED nieprzeciętne oświetlenie. Energooszczędne diody LED rozprowadzają światło równomiernie po komorze lodówki, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć to, czego się szuka. Kosz na butelki Lodówka Whirlpool dzięki specjalnemu stojakowi stanowi wyśmienite miejsce do przechowywania butelek.

pojemność 290-310 l Tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba. Lodówka została wyprodukowana tak, by zapewnić Ci przestrzeń do wygodnego przechowywania żywności i napojów. Klasa energetyczna A++ nieszablonowa energooszczędność.

Dzięki klasie energetycznej A++, to urządzenie Whirlpool jest nie tylko niezwykle sprawnena dodatek istotnie energooszczędne. Wysoce energooszczędne. EnergySaving Superszybkie przywracanie temperatury.

nowoczesna technologia EnergySaving zagwarantuje superszybkie przywracanie temperatury, gwarantujące minimalne zużycie energii i długookresową świeżość. Powłoka przeciw śladom palców przystępna w czyszczeniu. Warstwa uniemożliwiająca pozostawianiu śladów palców powoduje, iż ślady te, podobnie jak kurz i zadrapania, z łatwością się usuwa.

Czyszczenie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.