Moje konto  ▾

Bosch PHC 2500

Producent BoschRegulacja temperatury takIlość nasadek 1Moc 48 WPowłoka ceramicznaWytwarzanie pary nie WIĘCEJ INFORMACJI ↓

13 ofert z 13 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Regulacja temperaturytak
Ilość nasadek1
Moc48 W
Powłokaceramiczna
Wytwarzanie parynie

Naturalne loki lub fale od zawsze były Twoim marzeniem? Dzięki urządzeniu Bosch PHC 2500 możesz to łatwo osiągnąć. Właściwie dobrane urządzenie pomoże Ci nie tylko uzyskać wymarzony efekt, ale również zadba o Twoje włosy, niezależnie czy są rzadkie, czy gęste.

Właściwości

Wybierając lokówkę, rozważ jakie loki chcesz dzięki niej uzyskać. Przyjrzyj się właściwościom urządzenia: mocy, możliwości regulacji temperatury czy dodatkowym końcówkom. Różnorodność grubości i kształtów nasadek, pozwoli Ci na uzyskanie rozmaitych rodzajów loków w zależności od preferencji. Czas nagrzewania urządzenia jest uwarunkowany jego mocą. Im jest większa, tym szybciej będzie się nagrzewać. W lokówce PHC 2500 firmy Bosch moc wynosi 48 W. Przy tworzeniu uczesania za pomocą lokówki bardzo istotna jest regulacja temperatury. Jej poziom powinien być inny dla różnych rodzajów stylizacji fryzury. Podobnie jest z rodzajem włosów. Niższe zakresy temperatury dobierz do cieńszych włosów, natomiast wyższe do grubych.

Nasadki

Przy wyborze lokówki najważniejszą częścią jest element grzejny. To od niego zależy jaki uzyskasz skręt loków. Rozważ jaki efekt loków chcesz osiągnąć. Im mniejsza lokówka, tym bardziej zakręcony będzie lok. Jeśli chcesz uzyskać fale, sięgnij po grubą nasadkę. Niektóre urządzenia mają opcję ich wymiany, jednak pamiętaj, że większość modeli jest przystosowanych do jednego typu skrętu.

Podsumowanie

Do wymodelowania pięknych fal niezbędne są właściwe narzędzia. Jeśli natura nie obdarzyła Cię naturalnymi falami, potrzebna Ci będzie lokówka. Zanim dokonasz wyboru przemyśl czego oczekujesz od tego urządzenia, jakiej wielkości skręt włosów chcesz uzyskać. Przyjrzyj się urządzeniu Bosch PHC 2500 i zdecyduj czy to właśnie dzięki niemu będziesz cieszyć się burzą loków.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Produkt całkowicie odpowiada moim oczekiwaniom, świetnie nadaje się do długich i grubych włosów. Nie zużywa dużo prądu. Szybko się nagrzewa i stosunkowo szybko stygnie. Polecam. Imponuje również swoją niską ceną. ★★★★★
Agat
2013-03-20

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.