Manu

Bosch PHC 2500

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Regulacja temperatury tak 
  • Ilość nasadek
  • Powłoka Ceramiczna 
  • Wytwarzanie pary nie 
  • Jonizacja nie 

Opis

Szukasz urządzenia, dzięki któremu wymodelujesz idealne fale lub loki? Z lokówką Bosch PHC 2500 szybko to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia idealnych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

Właściwości

Atutem lokówek jest różnorodność nasadek i grubości, dzięki którym uzyskasz różne rodzaje loków czy fal. Dodatkowymi przydatnymi atrybutami mogą być: moc czy możliwość regulacji temperatury. Przyjrzyj się nim i zdecyduj, co jest dla Ciebie istotne w tym urządzeniu. Ważnym parametrem jest moc konkretnego sprzętu. Im jest ona większa, tym lokówka szybciej będzie się nagrzewać. W modelu Bosch PHC 2500 moc ma wartość 48 W. Dopasowując lokówkę do własnych preferencji, przyjrzyj się także zakresom temperatury. Powinno się ją dostosować do rodzaju stylizacji i typu włosów. Jeśli są one rzadkie, stworzysz loki już w niższej temperaturze, dla gęstych bardziej odpowiednia będzie wyższa temperatura.

Nasadki

Najważniejszą częścią lokówki jest jej element grzejny - część, za pomocą której uzyskasz upragniony skręt włosów. Od niego zależy czy będą to małe loczki czy duże fale. Zależy Ci na szerokich falach, czy drobnych lokach? Przemyśl to, zanim wybierzesz urządzenie, gdyż mimo tego, że niektóre oferują wymianę nasadek, większość jest przystosowana do jednego rodzaju skrętu. Im jest ona większa, tym większe loki uzyskasz.

Podsumowanie

Jeśli Twoje włosy nie są naturalnie kręcone, do stworzenia pięknych loków będzie potrzebne Ci odpowiednie urządzenie. Najodpowiedniejsza do tego będzie lokówka. Jednak nim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jakiej wielkości fale chcesz mieć. Rozpatrz cechy urządzenia Bosch PHC 2500 i zdecyduj czy to właśnie ono będzie dla Ciebie najlepsze.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Agat - Wystawiona 3 lata temu
Produkt całkowicie odpowiada moim oczekiwaniom, świetnie nadaje się do długich i grubych włosów. Nie zużywa dużo prądu. Szybko się nagrzewa i stosunkowo szybko stygnie. Polecam. Imponuje również swoją niską ceną.