Moje konto
  • Philips HP 4698 Philips HP 4698

Philips HP 4698

1 oferta z 1 sklepu

Producent Philips WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPhilips

Chcesz się cieszyć pięknymi lokami? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki lokówce Philips HP 4698. Kluczem do pięknych, naturalnych loków jest odpowiednio dopasowana lokówka. Przemyśl czego oczekujesz od tego urządzenia i wybierz najlepsze.

Właściwości

Przy wyborze urządzenia, rozważ rodzaj loków lub fal jaki chcesz uzyskać, gdyż rożne nasadki, posiadające różne grubości dają Ci wiele możliwości na stworzenie upragnionej fryzury. Przyjrzyj się także mocy i możliwości regulacji temperatury, które również są istotne przy wyborze lokówki.

Nasadki

Podstawową częścią lokówki jest jej nasadka. To od jej grubości i kształtu zależy jaki skręt stworzysz na włosach. Im mniejszą nasadkę wybierzesz, tym drobniejsze skręty otrzymasz. Zdecyduj, jaki efekt na włosach chcesz mieć i dostosuj do tego wielkość nasadki. Niektóre modele umożliwiają jej wymianę, jednak w większości przypadków jedna nasadka da Ci jeden rodzaj loków.

Podsumowanie

Gdy chcesz uzyskać na włosach piękne loki, a los nie obdarzył Cię naturalnymi, nie obejdziesz się bez odpowiedniego narzędzia. Do wymodelowania ich najlepsza będzie lokówka. Zastanów się jakiego efektu oczekujesz, dużych fal czy drobnych loków i przeanalizuj cechy urządzenia Philips HP 4698. Być może właśnie ono przypadnie Ci do gustu i z nim będziesz tworzyć burzę gęstych loków.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.