Menu

Lokówka ADLER AD 2105

Cechy produktu

  • Producent Adler 
  • Regulacja temperatury tak 
  • Powłoka ceramiczna 
  • Jonizacja nie 
  • Kolor srebrny 

Opis

Lokówka Adler AD 2105


Wzburzone fale przesłaniają widok...


Jak stworzyć wspaniałe loki na włosach? Wiadomo nie od dziś, iż kobiety trudno zadowolić. Większość za każdym razem pragnie, czego innego aniżeli ma, jak ma to np. Przypadku włosów na głowie. Te z bujnymi lokami marzą o gładkich prostych pasmach a te z prostymi pragną burzy loków. Dla pierwszych kobiet świat kosmetyków i sprzętów fryzjerskich oferuje prostownice i keratynę. Dla kobiet marzących o lokach oferują termoloki, wałki, papiloty, a także lokówki. My skupimy się dziś na lokówkach. Lokówka to urządzenie proste w obsłudze i bezpieczne. W kilka minut dzięki niej osiągniesz wymarzoną fryzurę. Lokówek na rynku jest niemało, mają przeróżne końcówki i zróżnicowane udogodnienia. My ukazujemy lokówkę z wymienną końcówką od Adlera.


Jaką powłokę ma lokówka Adlera? Loki i te na całej głowie, jak i te na końcach włosów są aktualnie w modzie. Jeżeli chcesz prędko i prosto wyczarować na głowie burzę loczków to ta lokówka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej szybko podkreślisz naturalny skręt fal albo stworzysz skręt na prostych z natury włosach. Ceramiczna warstwa lokówki nagrzeje się momentalnie a to dzięki systemowi PTC. Powłoka równomiernie rozprowadzi ciepło, co pozwala osiągnąć wymarzony efekt w ciągu zaledwie kilku minut. Dla osiągnięcia obszerniejszej pojemności włosów wykorzystajmy załączoną do zestawu szczotkę. Model lokówki 2105 to funkcjonalne urządzenie dla każdej pani chcącej zadbać o fryzurę, i być na czasie z najnowszymi trendami w świecie fryzur.


*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.