Menu

Remington Hydraluxe AS8901

Cechy produktu

  • Producent Remington 

Opis

oszałamiaJ elastycznYMI WŁOSAMI O szerokieJ pojemnośCIStylizacja włosów kojarzy Ci się z długookresowym procesem, który przynosi efekty jedynie na chwilę? Ze szczotką Hydraluxe kompletnie zmienisz swoje zdanie.

Nie ma znaczenie, czy chcesz nadać włosom oszałamiającej pojemności, czy w pośpiechu je wysuszyć i ułożyć. Dzięki postępowej budowie szczotki efekt będzie za każdym razem taki sam – elastyczne włosy o przyciągającej spojrzenia objętości.

Zróżnicowanie włosie połączone z owalnym kształtem płytki pozwalają zbliżyć się maksymalnie do nasady włosa, a moc 1200 W gwarantuje silny przepływ powietrza. Mistrzowskie efekty kreacji, jak od fryzjera masz więc za każdym razem w zasięgu ręki.technika MOISTURE LOCK DLA korzystnEGO NAWILŻENIA I ODŻYWIENIA WŁOSÓWPojawienie się na rynku technologii Moisture Lock wprowadza suszenie i stylizację na zupełnie nowy poziom.

Szczotka rozszerzająca pojemność Hydraluxe zaopatrzona została w ceramiczną płytkę, która pod wpływem podwyższonej temperatury i siły tarcia w czasie przesuwania włosów uwalnia mikroodżywkę. Dzięki czemu każdy włos zyskuje efektowne nawilżenie, co przekłada się na miękką, gładką i błyszczącą fryzurę, której można jedynie pozazdrościć.CHROŃ SWOJE WŁOSY Z progresywnYM SYSTEMEM HYDRACARESuche, łamliwe i matowe włosy to efekt codziennej stylizacji Twoich włosów? Skończ z koniecznością wybierania mniejszego zła i wypróbuj szczotkę z systemem Hydracare.

Jak to działa w praktyce? wydajna stylizacja włosów jest osiągalna w bezpiecznej, niższej temperaturze w porównaniu z innymi urządzeniami do układania włosów. Możesz więc równocześnie chronić i stylizować swoją fryzurę bez obaw o jej kondycję....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.