Menu

Lornetka Delta Optical StarLight 15x70 + darmowy zwrot (DO-1503)

Cechy produktu

  • Producent DELTA OPTICAL 
  • Powiększenie 15 x
  • Średnica obiektywu 70 mm

Opis

Lornetka Delta Optical StarLight 15x70 (DO-1503) to towar polskiej producenta Delta Optical zajmującą się sprzętem optycznym (lornetkami, lunetami, mikroskopami, termowizorami, noktowizorami) od 1989 roku. Marka skupia się od początku swego istnienia na ukazaniu w soczewkach swoich produktów błyskotliwa wszechświata. Przeznaczone są dla profesjonalistów astronomów, myśliwych, ornitologów, służb mundurowych, ratowników medycznych. Grupy zawodowe, które poszukują wysokiej jakości sprzętu optycznego wybierają produkty producenta Delta Optical.

Technologie użyte w lornetkach i lunetach są cały czas rozwijane i ulepszane, co pozwala pasjonatom i profesjonalistom używać coraz lepszego i nowocześniejszego sprzętu.

Model Starlight został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o fanach astronomii. Użycie obiektywu o dużej średnicy i dosyć obfitemu przybliżeniu powoduje, iż StarLight jest rewelacyjnym modelem do obserwacji tego co dzieje się na niebie, w tym oczywiście gwiazd.

wyprodukowana została specjalnie dla początkujących, którzy chcą przyzwoity towar z dobrym obrazem, lecz nie chcą wydawać kolosalnych pieniędzy na fachowy sprzęt. StarLight 15x70 jest dużo lepiej skonstruowana i bardziej przemyślana aniżeli inne lornetki o parametrach 15x70.

Jej bezwzględna przewaga to spore pole widzenia, jasny i wyraźny obraz dzięki zaimplementowanemu szerokiemu obiektywowi, pryzmaty Porro BaK 4, a także użycie warstw antyrefleksyjnych.

budowa tego modelu to wodoodporny korpus pokryty warstwą gumy, która jest miękka w dotyku i chroni przed wyślizgnięciem się, a więc przed upadkiem lornetki. Zrównoważony mostek okularowy, nad wyraz wyczerniony środek oraz muszle, które posiadają za zadanie odcinać światło.

W komplecie:
  • pasek do pokrowca
  • zakrywki na okulary i obiektywy
  • ściereczka do pielęgnacji optyki
  • pasek do lornetki
  • pokrowiec


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.