Menu

Monokular LEVENHUK Wise 8x42 DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent LEVENHUK 

Opis

Monocular Wise 8x42 firmy Levenhuk to wyśmienite połączenie potężnego powiększenia, znikomej wielkości i bezusterkowego wzornictwa.To właśnie instrument o dużej optycznej skuteczności, który pomoże Ci w każdej sytuacji.Z Wise 8x42 można obserwować przyrodę, miejskie krajobrazy i dużo różnych odległych obiektów.w trakcie obserwacji długoterminowych monocular można zainstalować na dowolnym statywie za pomocą typowego gwintu 1/4.

nowoczesny pryzmat dachowy wytworzony ze szkła i wielowarstwowych soczewek jest użytkowany w tym monokularze, gwarantując obrazy wysokiej rozdzielczości i jasności.8-krotne rozszerzenie umożliwia wszystkie rodzaje obserwacji ręcznych, nie martwiąc się o drżenie obrazu.Z Levenhuk Wise 8x42 Jednokularna nie będzie miała negatywnych skutków wynikających z naturalnego wstrząsania rąk.

Monocular posiada specjalną ochronną powłokę przeciw wibracji.Wszystkie elementy optyczne są należycie zabezpieczone przed kurzem, rozbryzgami, wstrząsami i przypadkowymi uderzeniami mechanicznymi.duże koło ogniskowania jest nad wyraz wygodne, ponieważ zezwala na skrupulatną regulację ostrości przy pomocy jednej ręki.Okucie eyecup można z łatwością wydłużyć na długość i w razie zapotrzebowania wraca do swej pozycji domyślnej....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.