Menu

Nikon Monarch 5

Cechy produktu

  • Producent Nikon 

Opis

Lornetki MONARCH 5 z obiektywami o średnicy 56 mm i powiększeniem 16x są dedykowane do intensywnego stosowania na sporych odległościach, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Zapaleni myśliwi i obserwatorzy przyrody docenią ich ostry, jasny obraz, konkretną konstrukcję i nad wyraz wygodną obsługę.

powiększenie 16x umożliwia oglądanie choćby najmniejszych szczegółów. Szkło ED (o superniskiej dyspersji) marki Nikon, wysokorefleksyjna lustrzana warstwa dielektryczna i warstwa korygująca przesunięcia fazowe gwarantują wierną reprodukcję obrazu.

Obrotowo-przesuwne gumowe muszle oczne i duże odsunięcie źrenicy wyjściowej umożliwiają łatwe ustawienie oka w pozycji dogodnej do obserwacji. Lornetki MONARCH 5 są całkowicie wodoszczelne i zabezpieczone przed zaparowaniem, a gumowe elementy korpusu wygodny, pewny uchwyt.

Są zaopatrzone w opuszczane pokrywki obiektywów, które nie zgubią się w terenie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.