Menu

Biało-grafitowe łóżko młodzieżowe 90x200 Timi 9X - 5 kolorów

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Okres dorastania to czas, w którym dziecko przestaje być dzieckiem i wyraźnie zaczyna wyodrębniać swoją tożsamość. Przestrzeń życia nastolatka staje się wówczas jego własnym azylem i miejscem do podkreślonia własnego "ja". Czas dojrzewania to najwyższa pora, aby tapeta w misie czy szafa z wyścigówkami na dobre odeszły do lamusa albo w posiadanie młodszego rodzeństwa.

Modnie i komfortowo

Urządzając pomieszczenie dla starszego dziecka czy nastolatka warto wybrać rozwiązania systemowe. Gotowe części pokaźnie upraszczają aranżację, a do tego zawierają wszystkie niezbędne elementy. Chcąc oszczędzić rodzicom aranżacyjnych zagwozdek stworzyliśmy unikatową serię mebli Timi firmy Elior. Proponowany komplet zawiera poręczne biurka, komody, regały, szafy i dużo innych przydatnych mebli w pokoju każdego dziecka. kreujemy meble z pasją i z najwyższej jakości tworzyw. Do produkcji zestawu Timi użyliśmy gatunkowej płyty meblowej laminowanej o grubości 18 mm, klasie higieny E1, podwyższonej trwałości i gęstości 684,8 kg/m3 wg badania normy EN 323. precyzyjne wykonanie, solidne materiały dają Ci 100% pewność, że kupujesz meble na lata. Zainspiruj się naszymi aranżacjami i urządź pomieszczenie swojego dziecka modnie, funkcjonalnie i w najwyższym standardzie.

Wygoda i funkcjonalność

Łóżko to kluczowy komponent każdego dziecięcego wnętrza. Powinno ono być bezpieczne, praktyczne i co najważniejsze odpowiadać estetycznym oczekiwaniom młodego człowieka. W trosce o zdrowy sen naszych najmłodszych klientów serię mebli młodzieżowych Timi powiększyliśmy o jeszcze jeden produkt. Tym razem jest to wygodne i stabilne łóżko Timi 9X. Eksperci marki Elior baczni śledzili cały cykl produkcji prezentowanego łóżka. Zadbali o każdy składnik jego konstrukcji. By mebel mógł służyć poprzez niemało lat powinien być zrobiony z wysokogatunk

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.