Menu

Drewniane łóżeczko dziecięce domek z szufladą Lumo 7X

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z szufladą 

Opis

Każde dziecko potrzebuje prywatnego zacisza, by się rozwijać i poznawać świat. Wnętrze dziecięcy to nie lada wyzwanie z którym zmaga się każdy, kto stoi przed jego urządzeniem - coś o tym wiesz? Marzysz o stworzeniu wyjątkowego królestwa i szukasz do niego adekwatnego łóżka? Zależy Ci na tym, by nie tylko wspaniale się prezentowało, ale także zadbało o komfort i zdrowie dziecka? doskonale się składa! demonstrujemy Lumo 7X - błyskotliwe łóżko drewniane w formie domku zaprojektowane poprzez producenta Elior! Lumo 7X zaopatrzone jest w dużą, użyteczną szufladę dzięki czemu "w zestawie" otrzymujesz jeszcze wymarzony porządek! konkretne, drewniane i oryginalne łóżko Lumo 7X wprowadzi do wnętrza wyjątkowy klimat i stanie się ulubionym miejscem do wypoczynku i zabawy!

Dziecko + prawidłowy sen = szczęśliwy rodzic

Jako rodzic na pewno wiesz, jak szczęśliwe i spokojne może być dziecko po odpowiednim wypoczynku, a co dzieje się gdy jest niewyspane. Sen to najważniejsza część rozwoju dziecka. Dowiedziono, iż dzieci z sprawniejszym snem mają wyższe wyniki poznawcze. Sen utrwala wspomnienia dziecka, umożliwia poprawny rozwój mózgu i powoduje, iż są one mniej drażliwe, a także łatwiej przystosowują się do wielu sytuacji. Dobry sen w okresie dzieciństwa zmniejsza szanse na problemy zdrowotne i trudności emocjonalne takie jak lęk czy depresja. By sen był dobry należy wybrać odpowiednie łóżko, które zadba o kręgosłup i jakość wypoczynku. Łóżko służy naszym pociechom ni

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.