Menu

Drewniane łóżko dziecięce domek Lumo 3X - 23 rozmiary

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Zmagasz się z problemem jakie łóżko wybrać do pokoju dziecka? Chciałbyś stworzyć piękne królestwo malucha, a równocześnie zadbać o jego zdrowy, bezpieczny sen? Lumo 3X Ci w tym pomoże! perfekcyjne, rewelacyjnie tworzone łóżko, które zaprojektowała marka Elior powstało z myślą o komforcie najmłodszych. Zapewniamy Cię, że to wspaniałe drewniane łóżko w formie domku stanie się ulubionym miejscem do wypoczynku i zabawy! Zapoznaj się z ofertą i przekonaj się jak świetne jest łóżko Lumo 3X!

odpowiedni wypoczynek i ulubione miejsce do zabawy

Sen jest czasem regeneracji, wypoczynku i rozwoju dziecka. Z licznych badań wynika iż dzieci z niedoborem snu posiadają problemy z koncentracją, a także zapamiętywaniem. Podczas snu rozwija się mózg i w organizmie dziecka zachodzi mnóstwo kluczowych dla zdrowia procesów. Sen wpływa na rozwój całego organizmu i wzrost dziecka - hormon wzrostu wydziela się z zasady nocą, a więc nieregularny sen może zmniejszać jego liczba w organizmie dziecka. Jak więc zadbać o to, by sen był prawidłowy? w głównej mierze dobrać optymalne łóżko, które zadba o jego jakość. wygodne, dobrze dostosowane łóżko ma wyjątkowo obfity wpływ na jakość wypoczynku malucha. Wszyscy jednak wyśmienicie wiemy, że wybierając łóżko nie starczy wyłącznie wygoda. Łóżko w pokoju dziecięcym musi także doskonale się prezentować i spełniać wymogi najmłodszego użytkownika - już przedszkolaki potrafią zgłaszać swoje wizje, które niekoniecznie mogą podobać się rodzicom. Lumo 3X to nieprzeciętne rozwiązanie, aby stworzyć wygodny, oryginalny kącik wypoczynku w królestwie naszego malucha. Znakomicie zwiąże się do całej gamy oraz najróżniejszych styli aranżacji. Lumo 3X to łóżko świetne jednocześnie do pokoju chłopięcego jak i dziewczęcego, wystarczą tematyczne dodatki i jedyny w swoim typu, prywatny kącik gotowy! Jesteśmy pewni, iż łóżko Lumo 3X stanie się azylem Twojej pociechy powodującym ogromną radość każdego dnia!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.